Зірка «Жіночого Кварталу» NIKITINA презентувала новий сингл «Дотики»

Зірка «Жіночого Кварталу» NIKITINA презентувала новий сингл «Дотики»

Дебютний сингл зірки «Жіночого Кварталу» Катерини Нікітіної«Дотики» – це відкриття нового музичного проекту в українському шоу-бізнесі!

Зірка «Жіночого Кварталу» NIKITINA презентувала новий сингл «Дотики»

«Для мене цей реліз – це ще одна сторінка мого різноманітного життя! Я хотіла почати цю діяльність ще минулого року, але через повномасштабне вторгнення рф в Україну, творчість була відкладена на «потім». Поки можу, і допоки маю бажання – буду робити все, що приносить мені задоволення. І якщо мені вдається вплинути позитивно на людей, то тим паче я буду цим займатись!», – говорить співачка.

Пісня має легкий, грайливий, безтурботний вайб. Іноді митці пишуть про те, що їх переповнює, а іноді про те чого не вистачає. На фоні байрактарів, козаків, розбитих сердець і розпачу, легкість і грайливість, як ковток свіжого повітря для слухача.

«Багато чую позитивних відгуків від треку. Подобається його легкість, вайб і кач. Це те чого я й хотіла! Знайомі зустрічають мене і перше, що кажуть: «Що ти дотики, дотики?» і починають обійматись. Це що означає? Що людина послухала і запамʼятала, а значит їй зайшло», – зізнається Катя.

Зірка «Жіночого Кварталу» NIKITINA презентувала новий сингл «Дотики»

І артистка, і команда знають, що попереду довгий, але цікавий шлях. «Дотики» вже опубліковані в деяких великих медіа, та отримують плейлисти на спотіфай. Кліп на пісню беруть в ротацію М1 та М2 – це безумовно успішний старт акторки, як співачки. Пісня не ставить перед собою високої культурної задачі, вона спрямована на посмішку слухача і чим більше буде посмішок від «Дотиків», тим краще буде виконана поставлена задача перед релізом!

«Для мене музична кар’єра – це новий ковток творчості. Зовсім інший! Це та сфера, яка мені ще не відкрита, але я дуже хочу в неї зануритись. Тут ти проявляєш себе самостійно. І твої якості як артиста, танцора, актора також необхідні. Я дуже хочу, щоб мої пісні викликали позитивний відгук у слухачів. Я б дуже хотіла, щоб мої пісні викликали посмішку на обличчях. І коли тобі сумно, то потрапляючи на мої пісні, забував про свої проблеми, і просто танцював, переключався і отримував гарний настрій», – коментує Катерина.