Зірки вгадуватимуть знакові пісні життя одне одного: в Україні готують новий проєкт з ведучою Осадчою

В Україні готують новий проєкт "Пісня мого життя"

Телеканал 1+1 готує перший сезон української адаптації найпопулярнішого розважального проєкту Фінляндії Song Of My Life. Він носитиме назву “Пісня мого життя”. Його ведучою стане Катерина Осадча.

За правилами проєкту, зіркові учасники та лідери думок загадують пісні, що асоціюються в них з певним періодом життя, а сучасні українські артисти виконують їх на сцені. Гості й телеглядачі намагатимуться відгадати, чия історія захована під загаданою піснею.

Зірки розкажуть ексклюзивні та зворушливі подробиці свого життя, які ніхто ніколи не чув до цього моменту, поділяться болем, радістю, перемогами та падіннями. А кожен глядач зможе знайти підтримку і пригадати пісню, яка стала саундтреком його власного життя.

Минулоріч українські телеглядачі вже бачили спеціальний епізод відомого проєкту. Тоді випуск створювався у Фінляндії за участі вітчизняної команди. Спецвипуск транслювався одразу у двох країнах.

Виробництвом проєкту займатиметься команда Big Brave Events «1+1 media» на чолі з продюсером Володимиром Завадюком. Наразі вони працюють над створенням фіналу Нацвідбору-2024 разом із Суспільним мовленням.

Партнер проєкту — Film.ua. Дату прем’єри шоу на каналі обіцяють повідомити незабаром.

Нагадаємо, редакція “МУЗВАР” припустила, хто можуть стати ведучими Нацвідбору-2024. Серед претендентів є Катерина Осадча.