“Зніми з мене форму” від гурту LuftPauza

"Зніми з мене форму" від гурту LuftPauza

“Зніми з мене форму” – пісня написана від імені людини, яка розуміє невідворотність боротьби і в якої є лише ніч, щоб побути самим собою і побути з тим, з ким хочеться. Це композиція – своєрідний ніжний нічний шепіт, який переростає у пронизливий крик людської душі.

Саме тому пісня починається під лінивий бій гітари, а закінчується масивним роковим звучанням.
Робота над піснею та кліпом йшла півроку, хоча насправді пісня написана вокалістом гурту ще 6 років тому:

“Я не пам’ятаю ні дня, ні місяця коли вона з’явилась і не пам’ятаю також як і де я її написав. Інколи здається, це сталося само собою. Я довго грав в переходах і мав достантньо великий репертуар авторських пісень. І часто, коли я обирав що грати наступним, “форму” я часто відкидав. Можна сказати, що я боявся цієї пісні і грав її тільки тоді, коли хотілось чисто по-людськи прокричатись і випустити накопичену негативну енернію. Мені було 19 і щось таке дивне і страшне я напевне передчував вже тоді. Передчував і не вірив, як і багато хто в Україні. І з початком повномаштабного вторгнення я зрозумів чому у мене було таке ставлення до цієї пісні. Занадто все це боляче…”.

Минулої осені ми виклиали в ТікТок відео, де виконується “Зніми з мене форму”. І після того, як ми отримали фідбек від людей, питання щодо вибору пісні для синглу відпало само собою. Якщо з’явилися ті, кому ця пісня потрібна, значить ми мусимо її записати.

Запис пісні відбувся на студії LipkyZvukoZapys, а режисером кліпу виступила Марія Ровна зі своєю командою.

Минулої осені гурт LuftPauza випустив перший альбом “Зелений блокнот”. Команда часто виступає в різних місцях Києва і має великі плани на майбутнє.