⚡️10 прем’єр тижня, що можуть зацікавити ⚡️

"Там у тополі": Краса української природи та дух свободи у новій роботі Артема Пивоварова та NK

Короткий огляд від “МУЗВАР” всього нового музичного, що варте не просто уваги, а й місця у плейлисті.

🎵 Артем Пивоваров & NK — Там у Тополі

№1 серед пісень на вкладці «Популярне»

Артем Пивоваров вкотре презентує пісню в рамках проєкту «Твої вірші, мої ноти». Цього разу невтомний артист взяв собі до пари Настю Каменських. Як бачимо, по мільйону переглядів за декілька днів, оспівування вірша Павла Тичини вдалося. Цікава мелодика, як завжди, експресивна подача Артема та своя родзинка від NK. Одним словом, хороша колаборація, але до рівня «Думи» чогось не вистачає. Все таки, то поки що вишка у балансі «хітовість і поезія».

🎵 MAMARIKA & YAKTAK — Лелека

№7 серед пісень на вкладці «Популярне»

Неочікуваний дует — це пісня, про усіх тих, хто наразі у смутку далеко від рідного дому. Цікаво, що майже з усіма дотичними до ЕНКО у МамаРіка готується колаба. З KOLA вона вже записана, з KALUSH — питання часу. «Лелека» — це досить органічне співпраця, незважаючи на те, що між артистами 15 років різниці. З приводу відео, красива природа майже завжди рятує відсутність великих бюджетів. Як-то кажуть, хто вміє, той зробить і за три копійки. Однозначно лайк і чекаємо дівчачий дует від наших ліричних дівчиськ.

🎵 Vyshebaba & KOLA — Доньці

Найсуттєвіше прем’єра тижня. Воїн ЗСУ після питання доньки, про що йому писати у листах — відповів, що «тільки не пиши мені про війну». Так народився вірш, який згодом переклали на 16 мов. KOLA, у свою чергу, поклала це все на музику та дописала приспів. Розриває серце і кліп на пісню, солдати, які показують фото своїх дітей і діти, які показують фото татусів. Беріть хустинку при перегляді, це щиро, душевно та боляче. Прем’єра, яку обов’язково потрібно почути, побачити і підтримати.

🎵 KOLLINZ — NEVER LET YOU GO

Український репер африканського походження присвятив пісню Україні. Never Let Go – це маніфест, звернення до світу і до ворога, це ствердження українського духу, справжньої мужності народу, який не дивлячись ні на що переможе. Приємна пісня, плюс один до скарбнички не шароварних пісень про Україну.

🎵 Alina Pash — Вірити

Alina Pash випустила потужну прем’єру про всеосяжну силу віри. Особливо потужним у цій роботі є приспів та саунд загалом. Чого тут тільки немає – і біти, і клавіши і етніка в перемішку з синтетичними звуками. Знімав мистецький відеокліп Юра Катинський, який дотичний до команди Алана Бадоєва. До речі, вайб та стиль кліпу перегукується з кліпом «Stones» гурту THE HARDKISS. От вміє Аліна робити достойний продукт, незважаючи не тонну скандалів навколо, музика завжди йде поперед неї.

🎵 хейтспіч Х shmiska — Сліди

Дует, який дивує контрастами та неочікуваними переходами. Вперше знайомимося з артисткою shmiska. Якщо з хейтспітчем все ясно, його партії зрозумілі та стандартні, то shmiska дивує і інколи манерою Лілу та Земфіри, а подеки й етнічними нотами. Соло гітари наприкінці вдало кульмінують настрій композиції і довершують екстаз від пісні, яка очевидно залетить у плей-листи багатьом. Щодо теми пісні, то вона про війну і наше сьогодення, але чесно кажучи, слова тут другорядні.

🎵 PVNCH & Artist Rescue — Діскотека

Репери презентували міні-альбом «СКОП», у якому зібрали талановитих реперів з усієї країни. Особисто нам найбільше зайшов трек «Діскотека». Лірика там звісно така собі, з розряду, що бачу на дискотеці, про те й читаю, але ж як качає! Хочеться ставити на repeat ще і ще. Радимо піти прослухати весь ЕР, там різні за настроєм треки, на свій вайб та смаки. Ну а ми слухати «Діскотеку» вдесяте.

🎵 OMUT & Хас — Залишаюсь тут

На відміну від попереднього треку нашого ТОПу, тут вслухатися у текст варто. Втім, сильна та влучна лірика завжди була сильною стороною Хаса, де б він не був. Чи це реп дайджест на радіо чи сцена фестивалю цей хлопець завжди має що і як сказати. Як плюс до хорошої читки і хорошого аранжування — хітовий приспів, з приємним, дещо народним вокалом від виконавця OMUT. Вперше чуємо про нього, але тут він про себе заявляє дуже впевнено. З цікавого, було незвично почути у треці, непритаманний пісням про Україну, дудук. Як на диво, він тут вписався дуже навіть органічно.

🎵 Vlada K — Bro

Юна артистка презентує пісню про перші підліткові розчарування і перші втрати. «Коли в тебе є кращий друг з дитинства, ви завжди ділитеся секретами, а потім він розказує твої секрети іншим, це дуже неприємно. Дружба руйнується в один момент. Більше немає довіри і немає близького спілкування. Всі проходять через такі події в житті і ця пісня точно відгукнеться в душі кожного, не дивлячись на вік”, – розповідає співачка. Очевидно, що при стабільних кроках ця співачка нарощуватиме фан-базу та через років 5 претендуватиме на звання тін-поп чартпопперки.

🎵 АСАФАТОФ — КРИМ

Атмосферна прем’єра про наш Крим. За збігом обставин, пісня вийшла саме того дня, коли ми звільнили Херсон. Артист співає про мрію кожного — «на все літо в Крим…». Харизматичний вокал, витримане у стилі музиканта аранжування та слова, в які хочеться вслухатися. ACAФАТОВ, в хорошому сенсі, музичний консерватор, якого завжди хочеться вмикати, коли є потреба почути «трушну» музику про живе.