“100 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ. Музика, народжена війною”

"100 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ. Музика, народжена війною"

"100 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ. Музика, народжена війною"

«Доброго вечора, ми з України», «Допоможе ЗСУ» «Давай цілуватися під час сирени», «Вова, їбаш їх…» — тяжко знайти людину, яка б не чула пісень, народжених війною. За ці 100 днів народилося безліч крутих треків, які уже зараз стають легендарними. 

Почуй найкращі з них наживо на концерті, присвяченому 100 дням незламності України. Лише уяви: справжній живий концерт, натовп, який знає напам’ять усі слова та особливе відчуття єднання — це усе повертається з довоєнних часів. Але з новими контекстами та благодійною метою.

Подія відбудеться 4 червня о 18:00 у Bel Etage.

КВИТКИ: https://concert.ua/uk/event/100dniv 

У лайнапі — лише хіти та якісні українські музиканти: Probass ∆ Hardi з легендарним «Доброго вечора, ми з України», Chico & Qatoshi із «Допоможе ЗСУ», MamaRika, 100LITSA з хітом «ЗСУ», Alice Change «Хто тепер нацисти», Skryaga «Давай цілуватися під час сирени», Travinskiy «Душу й тіло», Ostap Drivko «Виграєм війну!» та інші. 

Повномасштабна війна не залишила жодних сумнівів: українська сучасна музика — цікава, якісна та актуальна. Культурний фронт не відстає від воєнного та створює контент, який має попит і залітає у тренди у цілому світі. Варто згадати хоча б PROBASS ∆ HARDI, чиє «Доброго вечора, ми з України» уже стало по-справжньому народним вітанням. Чи «Допоможе ЗСУ» від CHICO & QATOSHI, яке лунає ледь не з кожного тіктоку.

Підтримувати українське — новий чорний. Особливо коли воно — качове, актуальне і допомагає «витусити» накипілий негатив. Воєнна реальність показала, що відкладати життя на потім — марна справа, бо хто зна, чи буде те «потім». Приходьте співати в унісон про те, що болить тут і зараз.

Концерт транслюватиметься онлайн на ютубі “VISIT UKRAINE”, а всі зібрані під час ефіру гроші підуть фонду “ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”. Частина коштів з проданих квитків піде у фонд “VISIT UKRAINE” на допомогу переселенцям.

“VISIT UKRAINE” — благодійний фонд, створений представниками туристичної трансформації України. До 24 лютого організація протягом 5 років активно популяризувала Україну у світі, а зараз займається приверненням уваги до війни й надає адресну допомогу українцям та іноземцям.

“Повернись живим” — фундація, яка підтримує Збройні Сили України з 2014 року. Благодійники Фонду зібрали понад $100 млн на підтримку армії від початку повномасштабного вторгнення.

Заради безпеки кожного відвідувача, під час повітряної тривоги концерт буде перервано і відновлено після відбою. Глядачі можуть потрапити у найближчі сховища протягом 3 хвилин.