«2 хвилини щастя»: новий трек від Твій зайчик пише 

Твій зайчик пише 

Твій зайчик пише презентую першу пісню в електронному жанрі “2 хвилини щастя”.

“Не було, як такої ідеї, щоб зробити пісню саме у такому аранжуванні. Це пісня-експеремент. Коли мозок хоче йти найпростішим шляхом і не особливо налаштований на створення музики наживо, а перед тобою є тільки ти і твій ноутбук, то виходять цікаві експеременти”, – говорить про роботу над піснею Андрій Басун.

Ця пісня – це колискова для моєї коханої, де романтичні мотиви поєднуються з електронними вібраціями. Вона розповідає про глибокий зв’язок між двома людьми, про бажання бути поруч навіть у снах, коли фізична відстань розділяє. “Я прийду в її сни, щоб завжди бути поруч”, – каже виконавець у пісні. Композиція наповнена ніжністю та теплом, що робить її ідеальною для тих, хто шукає щось справді особливе. 

Твій зайчик пишемузичний виконавець зі Львова, який виступає в жанрі поп-рок, панк-рок та інді. Проєкт створено фронтменом Андрієм Басуном. У своїх піснях він відверто виражається про кохання та моменти, які хвилюють його в певний етап життя. З перших своїх пісень «Твій зайчик пише» знайшов свою аудиторію та наразі випустив свій перший мініальбом з назвою «Плакса».