7TEEN’S презентують кліп на трек “Вальс”, присвячений шкільному випускному

7TEEN’S презентують кліп на трек “Вальс”, присвячений шкільному випускному

Молодіжний бенд 7TEEN’S презентує нову символічну відеороботу “Вальс”. Надихнувшись шкільними спогадами, учасники вирішили створити трек про перше кохання, яке у багатьох відбулося під мотиви весни випускних класів.

“Цю пісню ми хочемо присвятити усім українським випускникам. Кожен з нас зберігає в пам’яті теплі спогади зі школою. Це місце, де ти вперше зустрів друзів, робив помилки, падав і вставав, а також закохався. Випускники, закарбуйте ці моменти у своїй пам’яті, бо вони більше не повторяться”, – говорять 7TEEN’S. 

Самі учасники бенду не так давно самі були школярами. А єдина дівчинка у 7TEEN’S Яруся цьогоріч закінчує шкільну програму у форматі коледжу.

“Нам важливо підтримати своїх однолітків. Українські підлітки проживають непрості часи. Багато з них були вимушені покинути свої домівки через окупацію. Вони ніколи не відсвяткують останній дзвоник та випускний у стінах рідної школи. Проте ми хочемо цією піснею подарувати своє тепло. І, можливо, трек “Вальс” вони закарбують у своїй пам’яті”, – відверто зазначили 7TEEN’S.

Нагадаємо, раніше 7TEEN’S стали хуліганами та справжніми романтиками у новій роботі «Дим».