Твін Пікс по-українськи: реп, війна і глічі Бога – нова спільна робота Міши Правильного та Ігоря Кириленко (Hidden Element)

Нова спільна робота Міши Правильного та Ігоря Кириленко

Новий трек “Твін Пікс” від Міші Правильного у співпраці з Ігорем Кириленко (Hidden Element) — це реп-монолог агента, який залишився стояти, коли інші мовчать, тікають або панікують. У центрі — атмосфера тривоги, протесту і тихої рішучості. Це не просто трек — це послання тим, хто ще тримає оборону, і тим, хто ще не втратив сенсу.

«Світ Лінча з усім сюром, міськими божевільними і злом, що ховається десь поруч, дуже схожий на мою країну зараз», — каже репер Міша Правильний.

«Для мене цей трек — як серіал Твін Пікс. Він не однозначний. Кожен зрозуміє своє. Так само, як і Девід Лінч ніколи не пояснював, у чому суть його фільму — тут така ж історія. Це трек і для військових, і для цивільних. Цивільні відчують у ньому жорсткі паралелі з тим, що відбувається в країні — зокрема з нещодавно прийнятим законом 12414 про обмеження роботи НАБУ та САП. А військові почують зовсім інше — своє.» – каже Ігор Кириленко.

“У програші можна почути характерне звучання стилю Hidden Element, яке передає настрій тривоги, надії, сумнівів, віри, люті та сміливісті. Це те, що нас щоденно оточує. Трек сам по собі войовничий, і цей настрій посилює хор на бекграунді. Це не просто ефект — це пасхалка. Я хотів зашифрувати в ньому українські мотиви. Хоровий спів — яскраво відображає наш генетичний код, який допомагав українцям триматися у найтемніші часи. Українська айдентика тут замотана в сучасну обгортку особливого звучання синтезаторів та барабанів» – більше про музичну складову треку розказує саундпродюсер Ігор Кириленко.

У тексті — прямі алюзії на Твін Пікс, Лору Палмер, Дженіс Джоплін і глічі Бога. Але за культурними шарами — пекуча правда: Харківщина, бойова зона, бездіяльність, розчарування і водночас надія.

«Цей трек — чергове бажання сказати: “Ми разом. Я все бачу. Але давайте триматись і вивозити, хоч це й не легко”

Образ “агента” — це не спецслужба, а кожен із нас, хто ще не відключився. Це заклик робити свою справу попри все.

«Робити треба справу свою. Навіть якщо не віриш», — каже Міша Правильний.