Інді-рок гурт headachee (хедейкі) презентував свій новий, ностальгійний сингл “соу хард” 

Інді-рок гурт headachee (хедейкі) презентував свій новий

Жива, тепла, з гірким присмаком, найбільш інді-рок пісня гурту хедейк, яку вони записали ще в 2024му, але не хотіли відривати від серця.

Пісня про те, що всі люди, на жаль, переживають, і не разі. момент прощанняз другом, партнером чи просто кажучи, з близькою людиною, але це не завжди має бути дуже сумним моментом.

Текст пісні наповнений особистими переживаннями вокалістки, Він був написаний в терапевтичній якості, коли вона сумувала і прощалась з людиною. Мелодія та весь муз.акомпанемент (гітара, бас та перкусії) підкреслюють зворотне, добре відчуття ностальгії, яке ми, як не крути, відчуваємо до людини, з якою колись ділили спільне минуле. 

headachee — шумно-сумний, красивий і смішний гурт, заснований в Києві, що співає про дивні, але всім нам знайомі речі. Хедейкі поєднують в собі букет із різних жанрів. Це виливається в дивакуваті дрім-поп та шугейз звуки, що постійно в пошуках сенсу буття, кольору та себе.

Все це в напів-уявному світі меблів з мавпами, телевізорами та різними побутовими моментами, про які ніжно співає вокалістка гурту, часто згадуючи спостереження за людьми, самоідентичність, кохання і багато іншого.

Наразі гурт складається з: Крістіна Лисюк (фронтвумен, гітара, вокал), Даниіл Нікітін (барабани), Максим Давидов (гітара) та Кирило Черномазов (бас). 

Історія гурту 

Свою музичну кар’єру гурт повноцінно розпочав влітку 2021 року, зібравшись компанією друзів зі школи на Троєщині. Вони запимали і одразу виклавши дабл-сингл  “dirty cups and flowers” англійською. Бо хедейкі тоді цілились на закордонного слухача. Адже на той момент споживали музику й контент переважно тих країв. Та й вони не сильно переймалися прослуховуваннями на той момент. (З оригінального складу гурту лишилась лише Крістіна Лисюк, фронтвумен/вокалістка/гітаристка) 

Відігравши декілька локальних концертів в невеличких клубах, гурт видав перше EP “dumb attempts to find a sense”. Усі треки визначили траєкторію подальшого напряму гурту — дрім-поп/шугейз/альтернативний рок. Та сформували перших слухачів та візуальний, яскраво-психоделічний стиль. 

Після початку повномасштабного вторгнення гурт неодмінно прийняв рішення перейти на українську мову, як і в своїй повсякденності, так і музиці. 

Тож навесні 2022 року вийшла пісня “Красиві і смєшні”, яку гурт вперше записав не разом, а, знаходячись в різних точках світу. У різних куточках України та Нідерландів, в яких вокалістка прожила майже 2 роки. Але вирішила переїхати назад додому задля продовження музичної кар’єри. Пісню оцінили добре, тож хедейкі зрозуміли, що роблять все правильно, і виклали EP “lack of sense”, яке було особистим спостереженням за любовними відносинами людей в 4 акти. Пісня “пробач мене” з EP була першою, яку хедейкі обрали піарити в соцмережі “TikTok” і звідти вже набрали більшу аудиторію, але не грали концерти, бо знову ж таки перебували в різних місцях.

В один з днів 2023го року, Крістіна, вокалістка гурту, вирішила перекласти старий текст, написаний англійською. І так, як була дуже зацікавлена в творчості King Krule, навчилася грати півджазові акорди на гітарі. І це в один день вилилося в пісню “тиха година”, яку гурт відіграв на двох репетиція. І відразу побіг записувати наживо в день народження вокалістки, бо це було “воно”.

Чуйка не підвела: досі ця дивна пісня від обличчя мами є найпопулярнішою пісню гурту, та лірику “Коли ти повернешся з роботи? До речі, а де ти працюєш” підспівують усі, хто потрапляє на їх концерт. 

Після виходу пісні гурт запросили на лейбл kontrabass, з яким хедейкі співпрацюють по цей день. 

В 2024-му році, влітку гурт записував дебютний альбом “Шукаючи колір” на студії їхнього друга та саундпродюсера Жені Притона, приносячи туди сирий трек, а отримуючи в ітозі вже зовсім інший, на їхню думку, набагато кращий, завдяки порадам Жені. 

Гурт доповнював треки різними, нетиповими для себе інструментами, типу ксилофона, піаніно, бубна на різних інших цікавих штук, назв яких вони досі не знають.

Альбом сподобався новим та старим слухачам, та привернув увагу великої кількості медіа. А згодом 2 треки звідти (“goofy hot телевізор“, “супернова“) та “тиха година” потрапили в українську, легендарну гру S.TA.L.K.E.R. 2, що принеслу гурту більшу обізнанність. 

Гурт зіграв на розігріві у The Unsleeping в Origin Stage та великий кількості локальних концертів в різних містах України. Зокрема Львів, Київ, Харків, Івано-Франківськ, фестивалях Vegan Weekend, Opik, Sumish Fest, Panika Fest. Та планують чимало концертів найближчим часом.