Sergio Seko & Arsen Tkachuk випустили у світ трек «Кляті спогади»
12 листопада 2022 року Sergio Seko & Arsen Tkachuk випустили у світ трек «Кляті спогади» у жанрі хард-рок.
«Кляті спогади» — це ціла історія про людину у великому місті, яку в усьому стримує її ж невдале минуле, що міцно засіло у неї в голові. У ліричного героя залишається тільки один вибір — позбутися цих нав’язливих спогадів або жити з ними далі, одиноко дрейфуючи в океані мільйонів людей.
Цей сингл про людину, яка завжди жила далеко не найкращою версією сприйняття свого минулого, де будь-який успіх з легкістю перекривався невдачею, що породжувало зневіру в будь-які свої починання.
Ліричний герой звертається не лише до свого колишнього і нерозділеного кохання, а й до самого себе в минулому, бажаючи так само порвати з ним зв‘язки, які криються у спогадах.
Ідея створити щось подібне з’явилася під час прочитання книги «Рок-н-рол» Сергія Колоса (фронтмен гурту «Фіолет»), яка є дуже близькою за настроєм до «Клятих спогадів». Саме історія про вигаданий гурт «Дерти Лаха» надихнула на хард-рокове аранжування.
Дует Сергія Секо, автора слів та музики, зі співаком Арсеном Ткачуком виник у січні 2022 року. Вокаліст всього через три години після пропозиції записати сингл показав власну інтерпретацію приспіву і куплету, які за кілька днів були записані в студії. З початку повномасштабного вторгнення росії Арсен активно волонтерить з друзями, заробляючи виступами на автівки для ЗСУ.
Пісня «Кляті спогади» наповнена міською романтикою, саме тому створювалася аж у трьох різних містах. Усі гітарні партії записувались ще у 2021 році в домашній студії Сергія Секо в Ірпені. У тому ж місті Макс Міщенко (екс-Фіолет, Ролікс, Основа та ін.) зводив записаний матеріал і написав бас-партію. У Рівному відбувся запис вокалу у студії Володимира Тижбірака, а у Києві Ярослав Вільчик з зробив мастеринг синглу.
Пісня «Кляті спогади» була однаково високо оцінена на дорелізних прослуховуваннях людьми, що створюють музику, зокрема і на великій сцені, так і пересічними слухачами, які були далекі від створення музики. Глибокий та змістовний текст, що розповідає про переживання героя у поєднанні хард-роковим протестним аранжуванням вже з перших секунд не залишить байдужим жодного слухача.
Пошук ідеї для обкладинки тривав кілька тижнів. З одного боку, потрібно було показати атмосферу великого міста, а з іншого, шлях, який проходить герой синглу. Міст Метро у Києві найкраще підійшов під цю концепцію, а Денис Анісімов реалізував цей задум.