Альбом військових пісень від ветерану Бахмута, співака PTASHKIN

Альбом військових пісень від ветерану Бахмута, співака PTASHKIN

PTASHKIN (Михайло Панчишин) — у минулому переможець вокального шоу “Х-Фактор” (8-го сезону). З перших днів Міша вступив до лав ЗСУ і разом з побратимами воював на Київщині, а згодом і на сході країни під Бахмутом, де отримав поранення і був звільнений восени 2023 року через тяжку контузію. Сьогодні співак готує тур шпиталями військовослужбовців, у якому має намір морально підтримати поранених побратимів і допомагати діючим військовим волонтерською діяльністю. На майбутнє плануються тури артиста з представленим альбомом по всій Україні, щоб прославляти героїв цієї війни і розповісти світові про те що воїни переживають на передовій!

У червні Міша разом із своїм продюсером Іоанном Зенковим розповіли, що пережили справжнє пекло на Сході, на нульовій лінії фронту. П’ять днів вони були під безперервним артобстрілом та жили в окопах. Вже на шостий день орки прорвали фланги і взяли їхній взвод у кільце, з якого Панчишин і Зенков разом зі своїми побратимами таки змогли вирватися, провівши 14-годинний ближній бій з руснею. Живими звідти вийшли, на жаль, не всі “Бойові Бобри”.

“Під час виконання бойових завдань, в мене не було настрою про щось писати або співати. Тільки після поранення, коли я опинився у шпиталі, а потім на реабілітації, в мене вийшло зібрати емоції у строки цих пісень. Так разом із своїми побратимами Іоанном Зенковим та Ігорем Ерметовим, а також при участі моєї Мами, ми написали альбом з восьми пісень. Вони описують що переживає людина яка не маючи бойового досвіду, пішла захищати свою країну 25-го лютого 2022 року. Ми опинились в умовах війни і мали взяти у руки зброю, те що ми відчували, про що мріяли та кому дякували за молитви – все у цьому альбомі можливо почути. Також дуже цінним є те, що до виробництва цого альбому були долученні найвидатніші музиканти та саунд-продюсери цього часу і їх студії, такі як: Вадим Лисиця (FOXSTUDIO), Борис Кукоба (FENGSHUI RECORDS), Роман Катрук, Дмитро Михайлов (STUDIOROOM87), Антон Крайнов, Максим Бараник, при участі Олексія Завгороднього, Юрія Фальоси, Геннадія Пугачова та Жанна Болотова. Ці люди зголосились взятись за виробництво цього матеріалу на благодійних основах, та підтримати тим самим наших бійців, надати їм настрій, розповісти про їх мужність і героїзм усьому світові у вигляді представлених пісень”, — розповідає Міша Панчишин.