ALICE CRINGE: про що новий альбом співачки Alice Change

ALICE CRINGE: про що новий альбом співачки Alice Change

Alice Change — рок-артистка з Донецька, котра минулого року “вистрілила” на молодій музичній сцені, випустила мініальбом із дещо самокритичною назвою ALICE CRINGE. Концепт EP присвячений стереотипному й упередженому ставленню до нейровідмінних людей.

“На цю назву мене надихнула особиста історія. Так вийшло, що друзі мого хлопця дали мені таке прізвисько — “крінж”. Вони так йому й писали: “Ну що там, крінж уже сидить на валізах?”, натякаючи на те, щоб він мене скоріше кинув. Це був не перший раз, коли мене намагалися принизити за те, що маю певні “дивності” в поведінці. Але я обожнюю реклеймінг (перепривласнення образливих слів), тож вирішила, що Alice Cringe доволі непогано звучить”, — розповідає співачка.

До альбому увійшли сім пісень. Кожна з них — такі ж особисті історії та думки самої Еліс. Боротьба з самотністю й комплексами, сумування за юністю, спроби побудувати стосунки з людьми та знаходження втіхи в котах (йдеться про вже популярний у тіктоці трек “Тільки коти”). Хоча теми доволі депресивні, звучання альбому здебільшого світле та драйвове.

“Коли дуже багато всього відчуваєш, писати пісні — це така собі самотерапія. Моментально попускає. Скажімо так, якщо назва альбому — це обгортка, яку бачать деякі люди замість мене, то треки з нього — це внутрішнє, особисте, яке вони бачити не бажають”, — ділиться Еліс.