Амбасадор Дитинства та Зірковий Десант об’єдналися, щоб відсвяткувати річницю благодійного дитячого фестивалю у Кам’янці-Подільському Замку: Тіна Кароль, POSITIFF, Юрій Ткач, Анатоліч, ROXOLANA та багато зірок

Амбасадор Дитинства та Зірковий Десант об'єдналися щоб відсвяткувати річницю благодійного дитячого фестивалю у Кам'янці-Подільському Замку

Кам’янець-Подільський, Україна – 1 червня 2023 року – Відзначаючи Міжнародний День захисту дітей, ГО  “Амбасадор Дитинства” — Всеукраїнська громадська ініціатива із соціальної адаптації дітей за напрямом спілкування рівний-рівному”  приготувала незабутній подарунок для молодших поколінь та їх батьків – найбільший благодійний дитячий фестиваль в Україні після 24 лютого 2022. Цей ювілейний 15-й захід відбувся на історичній локації – Кам’янець-Подільській фортеці, символі незламності української нації. Дитяче свято підтримав наймасштабніший музичний дитячий фестиваль України “Чорноморські Ігри”.

На івенті було встановлено рекорд “Наймасовіший благодійний дитячий захід у фортеці”. Протягом 2022 року фестиваль “Амбасадор Дитинства” зміцнював свою репутацію як визнаний благодійний захід для дітей. Цього разу організатори прагнули знову втілити мрії дітей і влаштувати річницю фестиваль незабутньою, адже 1 червня 2022 року саме тут, у Кам’янець-Подільському відбувся перший масштабний захід проєкту.

У програмі заходу відбувся широкий спектр розважальних та освітніх активностей, серед яких:

Відкриття заходу зі спеціальною програмою “Фортеця Дитинства”, презентація капсульної колекції “Амбасадор Дитинства” з брендом одягу Garmari та дитячим продюсерським центром BabyPhotoStar , зонидля ігор, майстер-класів та просвітницької діяльності, зона зі смаколиками та напоями, справжні принцеси середньовікової фортеці від продюсерского центру Art Fashion Centre,  виступи зірок та блогерів, фотосесія з Кубком Євробачення 2022, розіграш книжок: “Конституція для всіх: і великих, і малих”, прем‘єра гімну фестивалю “Амбасадор Дитинства”, в якому співають POSITIFF, Юрій Ткач, Анна Трінчер, Злата Огневич, Олег Машуковський, Василь Котляров та Нікіта Ломакін, фотосесія та автографсесія зірок.

У цей важливий день до Зіркового Десанту приєдналися видатні українські артисти та талановиті особистості: Тіна Кароль, POSITIFF, Василь Котляров, Андрій Безкровний, Юрій Ткач, Олег Машуковський, ROXOLANA, гурт Qatoshi & Chico, гурт 100лиця, гурт SESTRA, Polina Dashkova, Masha Danilova, DimaProkopov, українські супер герої Килиммен та Килимвумен з гурту Kalush Orchestra та інші улюбленці дітей.

Андрій Чорновол, Анатолій Анатолійович та Дарія Кравець стали зірковими ведучими та тримали неймовірну атмосферу свята! 

Тіна Кароль розігріла атмосферу своїми потужними вокальними виступами, а POSITIFF заводив публіку своїми популярними хітами. Танцювальні активності з дітьми влаштувала Юлія Сахневич – хореограф-постановник, фіналістка шоу “Танцюють Всі” та “Танці з зірками”.

Юрій Ткач, відомий своїм гострим гумором, розвеселив публіку своїми комічними виступами, а ROXOLANAвикликала позитивні емоції своїм унікальним голосом.

Chico & Qatoshi, 100лиця та SESTRA подарували гостям неймовірні музичні враження. Ведучі свята Андрій Чорновол, Дарія Кравець та Анатолій Анатолійович чарували публіку своїм талантом ведення, створюючи затишну та дружню атмосферу.

Амбасадор Дитинства та Зірковий Десант об'єдналися щоб відсвяткувати річницю благодійного дитячого фестивалю у Кам'янці-Подільському Замку

У програмі заходу також відбувся блок виступів виконавців, які взяли участь у знаменитому фестивалі “Чорноморські ігри”. Фестиваль представили його випускниці Поліна Дашкова та Маша Данілова. Їхні талановиті виступи надихали гостей та підкреслили музичне різноманіття фестивалю. Саме у Міжнародний день захисту дітей “Чорноморські Ігри” були відзначені спеціальною нагородою “За вагомий внесок у порятунок Дитинства маленьких українців”. Статуетку передали засновнику “Чорноморських Ігор” Миколі Баграєву.

Завдяки спільним зусиллям команд “Амбасадор Дитинства” та “Зірковий Десант”, дитячий фестиваль у Кам’янці-Подільському став незабутньою подією для всіх учасників.

“Амбасадор Дитинства” і “Зірковий Десант” висловлюють щирі подяки всім учасникам, виконавцям, благодійним організаціям та гостям за їхню підтримку та внесок у здійснення мрій дітей. 

Благодійний дитячий фестиваль “Амбасадор Дитинства” став справжньою подією, що об’єднала дітей, батьків, зірок та благодійників з метою підтримки та розвитку дитячих проєктів.

Це нагадування про важливість захисту прав та щасливого дитинства кожної дитини. 

“Велике спасибі всім, хто підтримує нашу місію і допомагає змінювати життя дітей на краще. Разом ми зможемо створити світ, де кожна дитина отримає любов, підтримку і можливість реалізувати свої мрії”, – генеральний продюсер “Амбасадор Дитинства” Василь Котляров, який отримав на заході відзнаку президента України “За оборону України” від Юр‘єва Володимира Васильовича.

Будьте впевнені, що команда “Амбасадор Дитинства” та “Зірковий Десант” продовжуватимуть свою місію підтримки дітей і збереження радості дитинства. Дякуємо вам за вашу активну участь та внесок у створення кращого майбутнього для наших дітей.