Андрій Осадчук знайшов нову музу – AMI

AMI - Пробач мені

AMI - Пробач мені

Знаний в Україні сонграйтер Андрій Осадчук написав нову ліричну композицію для співачки AMI (Настя Анісімова). Пісня “Пробач мені” стала першою авторською роботою у скарбниці дівчини.

Без лестощів з нашого боку – робота “на рівні”. Це не “разгуляйний трек”, в ньому немає хукових текстових зворотів. Але “Пробач мені” дійсно можна легко сприйняти за свою власну історію з життя одразу після першого прослуховування. Не псує враження від пісні навіть деяка схожість з піснею “Облиш” від LOBODA (автором якої теж був Андрій Осадчук).

«За великим дощем буде літо», і в випадку AMI, нехай ці слова стануть пророчими» – коментує реліз автор пісні.

За словами співачки пісні “Пробач мені” про її важкий життєвий досвід, в т.ч. боротьбу з хворобою, самотністю та зрадою.

“Музика рятувала мене в найважчі моменти мого життя і зараз я хочу поділитися нею зі слухачем. Мені є що розповісти. І сьогоднішня прем’єра це лише початок великого шляху, я це точно знаю” – розповідає AMI

Подивимось, що саме буде далі презентувати співачка AMI, бо наразі ми особисто не побачили її чіткої музичної стратегії. Безумовно, талант до створення цікавого музичного матеріалу (нехай і з підтримкою професіоналів) у Насті є… чи вистачить часу, сил та грошей – питання.