Анна Буткевич презентувала «Адреналін»

Анна Буткевич презентувала «Адреналін»

«Адреналін» – це те що рятувало кожного українця з початку повномасштабного вторгнення. Не було часу сидіти та плакати, безсонні дні переростали в безсонні тижні, місяці. Фраза «я на адреналіні» звучала відусіль. Кожен з нас знає це відчуття і як важливо ніколи не губити його.
Саме адреналін змушує мозок за частку секунди приймати блискавичні рішення: захищатися або бігти! В українців вже 8 місяців цей гормон працює однаково – ЗАХИЩАТИСЬ! ДІЯТИ! ВИБОРЮВАТИ!

“Ця пісня була записана та випущена тільки завдяки нашим воїнам, які кожного дня боронять нашу землю. Завдяки вашій сміливості, наші янголи охоронці, ми можемо жити, творити, кохати, працювати… Повертайтесь додому живі! Нехай адреналін накриває вас енергією на знищення нечисті, яка прийшла на нашу Землю! “ – поділилась Анна Буткевич

Кліп був відзнятий ще восени 2021, але події сьогодні внесли корективи в пісню. Український текст пісні створив Андрій Осадчук.

Анна Буткевич презентувала «Адреналін»

Кожного дня Анна Буткевич допомагає Україні та українцям в гуманітарних та оборонних питаннях. Творчість та пісні – допомагають нашій душі.