Анна Добриднєва випустила пісню “Хай буде мир”

Анна Добриднєва випустила пісню “Хай буде мир”

Українська співачка Анна Добриднєва презентувала зворушливий трек “Хай буде мир” до Дня молоді України. Артистка разом із БФ “Мрійники України”, Наше Радіо і Charisma Production працювала над композицією ще задовго до війни. Тоді пісня мала назву “Велике свято”, а текст до неї був написаний юною поетесою з міста Херсон — Валентиною Нетребич.

Анна Добриднєва випустила пісню “Хай буде мир”

“До сезону Різдва оригінальна композиція номінувалася на звання “Краща Пісня України” благодійного проєкту “Christmas Dream”. Нагородження мало відбутися 24 лютого… Але атака росії вкрала у дітей можливість отримати жаданий фінал проєкту та нагородження! Не кажучи про те, що діти, які приїхали на свято з різних міст України до Києва — пережили в ці дні щось страшне!” — розповідає співачка.

Анна Добриднєва випустила пісню “Хай буде мир”

Зараз усі українці мають об’єднатися заради перемоги, тому оновлена версія пісні “Хай буде мир” є справжнім дарунком від співачки до Дня молоді України, бо мир так потрібен кожній українській родині!

“Ця пісня відсьогодні буде завершувати мої концерти! Вона дуже надихає, підсилює надію й віру, ніби переносить нас в перші хвилини перемоги! Я хочу «проживати» це щоразу на своїх концертах разом з глядачами. Свої авторські права я повністю передала БФ «Мрійників України» і всі роялті, які будуть зібрані, будуть передані на допомогу і підтримку творчих дітей України. Тож слухайте, діліться і підтримуйте творче майбутнє нашої країни”, — додала Анна.

Прослухати пісню “Хай буде мир” на всіх майданчиках можна тут

Про діяльність Анни під час війни

Анна Добриднєва свідомо лишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. На початку війни вона з артистами об’єдналася в творчу команду («Команда А»), щоб влаштовувати благодійні концерти на підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України. Близько 50 благодійних концертів.

Тисячі кілометрів, щоб обійняти і підтримати кожного. Львівська, Житомирська, Хмельницька, Чернігівська, Волинська, Івано-Франківська, Київська, Закарпатська, Чернівецька, Черкаська, Дніпропетровська область. А в День Конституції виступ для військових на першій позиції біля самого кордону. Усі концерти абсолютно благодійні.

Анна Добриднєва випустила пісню “Хай буде мир”

Повністю ВСІ кошти, які вдається зібрати у скриньку, перераховуються на допомогу нашим воїнам. На цей момент зібрано вже майже 2 500 000 гривень. З цих коштів, на основі звітів, на передову та у військові частини доставлено: 11 автомобілів, 2 дрони, 2 тепловізори, 20 броників, військова амуніція, багато продуктів та засобів гігієни, плюс фінансова допомога окремим бригадам. Прямо зараз співачка перебуває в черговому благодійному турі «Дорога до перемоги». Графік цього та інших турів і окремих виступів можна знайти в соціальних мережах співачки.