Анна Трінчер презентує трек – зізнання у коханні Позитиву

Анна Трінчер презентує трек – зізнання у коханні Позитиву

Анна Трінчер презентує трек – зізнання у коханні Позитиву

Принцеса соцмереж (а непоганий титул вигадали pr-ники) Анна Трінчер презентує трек “KISS”, який має всі шанси стати черговим бенгером і трендом у соцмережах. За особистим відчуттям співачки, “KISS” — це ідеальна літня пісня про роман, про який можна тільки мріяти!

“Чим старшими ми стаємо — тим більше зайвих значень ми вкладаємо в поняття “стосунки”. Бажаю кожному згадати найперші почуття та відчуття “метеликів” у животі просто від того, що ця людина — поруч із тобою! Нехай любов буде легкою та безумовною!” – коментує прем’єру Анна Трінчер.

Головним чоловічим персонажем і “об’єктом мрій” героїні відео Трінчер став… Позитив! За задумом сюжету кліпу був потрібен кумир дівчаток-підлітків — і артист, музикант, учасник гурту MOZGI ідеально відповідає цьому образу.

“Мода циклічна, і персонажі в стилі Джонні Деппа з фільму “Плакса” — знову в тренді. Мене приємно здивувало, що Аня побачила героя свого кліпу саме таким і побачила його в мені. А від мене вимагалося просто бути класним, красивим, сексуальним, бути іконою стилю і артистом-зіркою — все, до чого я звик (сміється). Жартую! Насправді, було цікаво перевтілитися в подібний спосіб не тільки на фотосесії для глянцю, але й для відео, ще й у компанії такої цікавої артистки” – прокоментував свою участь у відео Позитив.

Звичайно, трек вийшов “дівочковським” та з амбіціями. Трінчер продовжує триматись лінії “малиновые волоси”-“метелики”. Саунд, текст, подача дуже грамотно огорнуті харизмою Ані. Єдине, що муляє – наявність у співачки амбіцій поїхати на Росію для “популяризації своєї творчості та розширення аудиторії”.

Трек “KISS” написав OMUT (автор #кароче_панятно). Пісня увійде до дебютного ЕР Анни Трінчер, прем’єру якого заплановано на 14 травня.