Анна Трінчер презентувала пісню-зізнання “Кропива”

Анна Трінчер презентувала пісню-зізнання "Кропива"

7 червня українська співачка Анна Трінчер презентувала історію з життя, про яку мовчала довгий час, та випустила композицію “Кропива“. 

“Кропива” стала зізнанням у тому, якою може бути любов, що зав‘язує очі одному з партнерів заради бажань іншого. Така історія стала близькою Анні в минулому, але саме зараз співачка наважилася поділитися нею за допомогою своєї творчості. 

“Любов може бути складною та заплутаною, іноді приносити розчарування або страждання, іноді по-справжньому жалити. Але, разом з тим, ця сама любов може дати силу й віру в себе. Після складних, аб‘юзерських стосунків у минулому я присвятила багато часу, щоби по-чесному полюбити себе, виховати в собі стрижень сили та впевнено боротися за свої бажання. Я співаю про те, що ще десь крається в моїй душі, ніби нерозкрита та недоговорена частина мене, але тепер я хочу випускати всі думки на волю та розкривати свої нові сторони”, — коментує співачка. 

Композиція “Кропива” стала першою піснею, яка розкриває новий виток творчості Анни Трінчер.

Вперше почути трек з живим звуком можна на концертах співачки. Наступного місяця Анна відправляється у всеукраїнський тур “Лише ти і я”. Концерти пройдуть 9 червня в Луцьку, 10 червня у Житомирі, 11 червня в Рівному, 12 червня в Чернівцях, 19 червня у Вінниці, 20 червня в Одесі, 25 червня у Львові, 12 липня в Ужгороді, 13 липня в Івано-Франківську та 15 липня у Хмельницькому.