Антоніна Хижняк та Сергій Мартинюк зіграли закохану пару в новому відео гурту “Фіолет”

Антоніна Хижняк зіграла в новому відео гурту “Фіолет”

Гурт “Фіолет” видав кліп на нову пісню “Уяви собі”. Головні ролі зіграли відома українська акторка Антоніна Хижняк (Спіймати Кайдаша) та фронтмен гурту Сергій “Колос” Мартинюк.

Антоніна Хижняк та Сергій Мартинюк зіграли закохану пару в новому відео гурту “Фіолет”

Пісню “Уяви собі” Фіолету вперше представили влітку 2023 року на сольному концерті у Києві, отримавши схвальні відгуки від шанувальників. Невдовзі розпочалася робота над записом треку під керівництвом саундпродюсера Артура Данієляна. 

“Ніколи не знаєш, що несе за собою завтра і яке з твоїх «люблю» стане останнім. Тримаєшся думками за сьогодні, руками і серцем за найближчих. Згадуєш, мрієш, любиш вже і сьогодні. Ніби завтра нема, а тобі знову сімнадцять. Тільки уявіть собі… “, – ділиться враженнями про пісню Колос і додає, що ідея кліпу зі зворотнім порядком подій, від краху стосунків до перших “медових” тижнів ідеально вписалася в настрій треку. 

Режисером кліпу став молодий київський режисер та засновник літературного проєкту “МУР” Олександр Хоменко, за плечима в якого відеороботи для Kalush Orchestra, Nazva, Tember Blanche та інших. 

“Я давно захоплююсь творчістю Фіолету, і це не перша наша співпраця. Раніше я знялась у кліпі на пісню «Дівчисько» і цей досвід мені дуже сподобався. Грати закоханих було легко, оскільки з Сергієм у нас досить дружні стосунки, тому на знімальному майданчику було комфортно. Загалом робота вийшла красивою та кінематографічною, я рада, що нам вдається творити у такий складний час!” — розповіла Антоніна Хижняк.

За два тижні до релізу, відео з приспівом пісні «Уяви собі» набрало понад 200 тисяч переглядів у мережі Тік Ток, також було відзнято більше сотні відео від шанувальників.