“Антитіла” презентують свою нову пісню: “Мій сокіл” – саундтрек до гри “Death from Above”
Гурт Антитіла презентує нову пісню двома мовами та відео до неї, які були створені спеціально для комп’ютерної гри німецько-фінського продакшену Death from Above. Українською пісня називається “Мій сокіл”.
Гра в ранньому доступі від сьогодні доступна на платформі Steam. У грі звучатимуть українська та англійська версії пісень. Більше того – серед персонажів гри з’являться самі учасники гурту Антитіла. Кожен гравець зможе обиратиме персонажа, пілота, який керуватиме дроном, серед них будуть і п’ять музикантів гурту Антитіла.
Музичний стиль пісні Death from Above, українською – “Мій сокіл” відрізняється від попередніх композицій гурту і є одним з найважчих у їхньому репертуарі. Він передає напружену атмосферу гри, переносить слухачів у світ бойових дій та небезпеки.
“Коли IT-компанія з Німеччини попросила нас створити пісню до гри, ми зацікавилися, тому що й самі любимо комп’ютерні ігри. Коли нам сказали, що гравці перевтілюватимуться в українських пілотів-операторів безпілотників і знищуватимуть ворога зверху, коли ми дізналися, що 70% доходу піде на підтримку Збройних сил України, у нас не було сумнівів, чи брати участь у цьому. “Death from Above (“Мій сокіл”) відтепер, мабуть, найважча пісня по звучанню та аранжуванню в нашій дискографії. Але це дуже відповідає настрою ігрового процесу. Ми впевнені, що на всіх гравців чекає ідеальне поєднання цікавого геймплею, потужного саундтреку та доброї справи на підтримку Збройних Сил України до Перемоги”, – розповідає лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.
У відеокліпі до обох версій пісень музиканти зображають бойові дії, ситуації, з якими насправді зустрічаються наші військові на передовій, але в анімованій формі. Вороги зображені як орки, свині та фактично нелюдські створіння, якими по суті вони є, і які дали назву новому явищу у всесвітній історії – рашизму. Ця символіка підкреслює глибокий зміст відео, де український пілот та оператор дрону знищує ворога, який уособлює загрозу для свободи та незалежності.
“У відео ми хотіли передати атмосферу гри, цю динаміку, характер, а також відтворити персонажів і ще раз показати і наголосити всім, ким чи чим насправді є армія країни-агресорки. Це істоти, які мають мінімум людських рис і якостей”, – ділиться Тарас Тополя.
Суть гри полягає в тому, що гравець може керувати по черзі як самим оператором дрона, маневруючи цим персонажем в тилу ворога, так і безпосередньо безпілотним літальним апаратом, атакуючи ворожі позиції, знищуючи війська, танки та інші сили ворога. Цей баланс між позиціонуванням і боєм створює напружений ігровий процес, оскільки оператор просувається далі на окуповану територію, відвойовуючи землю, вузли зв’язку та усе майно, яке колись було викрадено з території України.
70 % виручених коштів від продажу гри, будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України та закупівлю дронів, що допомагають ефективніше вести бій та захищатись від ворожих обстрілів. Це ініціатива команди розробників гри, щоб підтримати українських військових і наблизити Перемогу України.