Артист, музика якого надихає Усика на перемоги, підкорив першу сходинку в чартах Apple Music Ukraine. Хто такий Balsam?

Артист, музика якого надихає Усика на перемоги, підкорив першу сходинку в чартах Apple Music Ukraine. Хто такий Balsam?

13 липня, під час дуелі поглядів із британським боксером Даніелем Дюбуа, Олександр Усик вразив всіх своєю несподіваною витівкою. Він виконав патріотичний реп, зачитавши слова пісні  “Заповіт” від Balsam

Та це не вперше, коли Олександр “зачитує” слова з цієї пісні. Наприкінці  квітня українські військові поділились відео, на якому Усик у формі ЗСУ виконує ту саму пісню. 

То хто ж автор треків, які надихають нашого чемпіона?

Balsam – харизматичний реп-реггі виконавець з Чернівців, який більше за саму музику любить лише творчу свободу. У своїй творчості співак черпає натхнення з різноманітних музичних напрямків, але його стиль найбільше відзначається впливом хіп-хопу, реггі та R&B. Вкладає у свої слова серйозні духовні посили, так як в житті є глибоко віруючою людиною. Для створення музики BALSAM використовує просте обладнання – ноутбук, мікрофон, звукову карту та навушники. Для нього головне – це ідеї та душевність, а не стерильний «професіоналізм» поп-сцени.

28 липня співак презентував свій новий трек “Не Божеволій”, який підкорив українські чарти і на днях став ТОП-1 серед українських пісень в Apple Music, досі очолює чарт Apple Music Kyiv і знаходиться в топ 10 Shazam Ukraine.

«Не божеволій» – це пісня про те, що, незважаючи на життєві бурі, ми повинні зберігати спокій, довіряти один одному і завжди мати надію на краще», – коментує роботу виконавець.