AVIATOR змінив рід діяльності?

AVIATOR змінив рід діяльності?

Гурт AVIATOR, який нещодавно ефектно «залетів» у ефіри радіостанцій з українськими версіями своїх хітів нульових «Повертайся» і «Манія», не припиняє дивувати прихильників. Менше місця минуло від релізу танцювального синглу «Лід і вогонь» у співпраці з саундпродюсером IKSIY, а колектив приголомшив усіх свіжою новиною – Дмитро Тодорюк запускає сайд-проект ТОДОРЮК і представляє перший сингл «Одна».

AVIATOR змінив рід діяльності?

Творчість не вміє обмежуватися однією гранню, – зізнається новий артист зі знайомим обличчям. – Саме тому, напевно, я давно поєдную шоу-бізнес і театр. Тепер от дозрів і до сольного проекту, – каже Дмитро Тодорюк.

Але, як виявилось, це не всі зміни, якими готові похвалитися музиканти. Саме запуском сольної пісні одного з «льотчиків» розпочинає свою роботу Продюсерський Центр «Авіатор Груп».
Наша головна ідея – допомагати молодим виконавцям. Ділитися досвідом ми любимо і готові. А він у нас чималенький за двадцять років існування колективу
, – розповідає Андрій Сторож. – Привила гри в нашому шоу-бізі змінюються швидко та часто, і досвідченні штурмани, які знають і злети, і падіння, типу нас, значно полегшать прохід «турбулентності» талановитим новачкам.

Власне, першим об’єктом для продюсування «Авіатор Груп» обрали сольний проект ТОДОРЮК, успішна реалізація якого стане кращим промо для нового виду діяльності гурту.

Одразу заспокою, що це ніяк не позначиться на функціонуванні нашого гурту! – додає Дмитро Тодорюк. – Ми продовжимо писати нові пісні, давати благодійні концерти та підтримувати моральний дух наших співвітчизників.

Разом із синглом «Одна», який Андрій Сторож написав у парі з Ларисою Архипенко, на офіційному ютуб-каналі гурту представлено і mood-video, зняте одеським оператором Костянтином Платновим.