BATURA презентувала трек “Мій Бій”

BATURA презентувала трек "Мій Бій"

BATURA презентувала трек "Мій Бій"

Українці — свободолюбива та вільна нація. А після 24-го лютого ми стали найсміливішою нацією світу. Пісня «Мій Бій» — це пісня про боротьбу за добро, за майбутнє, за життя!

BATURA презентувала трек "Мій Бій"
BATURA презентувала трек “Мій Бій”

Співачка BATURA — авторка всіх своїх пісень — розповіла, що трек «Мій Бій» був написаний в перші дні повномасштабного вторгнення. Текст та мелодія пісні прийшли співачці одного ранку, коли війська рашистів наступали на Київ.

«Я так свято вірю в перемогу України, що вся пісня сповнена впевненості та рішучості. Як ми захочемо — так і буде. Бог з нами. Тоді хто може бути проти нас? Моя родина походить із Заходу України: два прадідусі були репресовані, а їх діти, мої дідусі, виросли безбатченками. Пам’ять про масові репресії українців російськими совєтами — це біль мого роду, що все життя був зі мною. Моя родина завжди знала, що таке боротьба за свободу, тому з самого дитинства я розуміла, якими важкими втратами та горем ми вибороли незалежність України. «Мій бій» — це життєствердна пісня, ода боротьбі за свободу, яка в генах кожного Українця», — поділилася співачка.

BATURA вирішила боротися не лише на культурному фронті, а й на військовому, тому створила благодійний фонд допомоги армії «Новий Світ Україна».

BATURA презентувала трек "Мій Бій"
BATURA презентувала трек “Мій Бій”

«Військове спорядження, оптика, дрони, автомобілі, медикаменти — головні напрямки нашої роботи по забезпеченню війська. Зібрати 1 000 000 гривень на 10 дронів DJI — головне завдання фонду сьогодні. Ми хочемо зберегти життя наших військових, закуповуючи все необхідне для їх ефективної протидії ворогу. Адже поки вони живі — ми в безпеці», — говорить BATURA. 

Усі гроші від монетизації своєї музики співачка також направить у фонд. 

Відео на трек «Мій Бій» зняли у серці Києва, на Майдані Незалежності, який є символом боротьби українського народу за свободу. Також у кадрах з’являються Софіївська та Михайлівська площі, які є для співачки неймовірними місцями сили. До монтажу увійшли кадри сильної та незламної авіації України: cталеві пташки та воїни світла, що ними керують. Українська армія сильна, як ніколи, і вона обов’язково поверне життя в кожен куточок нашої Батьківщини.