BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE. MO3GI GROUP залучає YouTube-аудиторію артистів допомагати українцям

BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE. MO3GI GROUP залучає YouTube-аудиторію артистів допомагати українцям

BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE. MO3GI GROUP залучає YouTube-аудиторію артистів допомагати українцям

Зараз кожен воює на своєму фронті, допомагаючи Україні та наближаючи її до перемоги. Українські артисти своїми голосами привертають увагу всього світу до війни в рідній країні, збирають гуманітарну допомогу, зустрічаються з переселенцями та виступають на благодійних заходах.

У цей час мільйони людей щодня продовжують слухати музику та дивитися кліпи улюблених виконавців. Саме в такий спосіб українці можуть відволікатись і стабілізувати свій внутрішній стан. Адже улюблені пісні налаштовують настрій, підтримують ментальне здоров’я. Тоді у кожного з’являються сили рухатися вперед, працювати і підтримувати близьких.

Тому ми вирішили залучити нашу онлайн-аудиторію до допомоги Україні та перетворити перегляди на кошти, необхідні на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали під час війни.

Ми не просимо відправляти гроші – ми збираємо їх шляхом рекламних надходжень від переглядів кліпів виконавців DOROFEEVA, MOЗGI, Michelle Andrade, “Время и Стекло”, ПТП. Таким чином кожен допомагає собі та Україні.

Як глядач про це дізнається? На обкладинці кожного відео наших артистів ми розміщуємо позначку, що закликатиме дивитися кліп. Частину коштів від монетизації контенту ми відправляємо до фонду Soborna Ukraine, що було створено з метою запобігання гуманітарній катастрофі в Україні:

“Зараз ми бачимо нашу місію в підтримці та популяризації української музики та культури. Ми створили цю ініціативу, щоб показати, що музика під час війни – не тільки підтримує бойовий дух та настрій, але й може бути важливим інструментом допомоги країні. Ми скооперувалися з фондом Soborna Ukraine, адже довіряємо його засновникам – найпотужнішій бізнес-спільноті CEO Club Ukraine, до складу членів якого я належу вже декілька років. Сподіваюся, що до цього важливого починання приєднається шоубізнесова спільнота та колеги-артисти, й разом ми ще голосніше BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE” – Ірина Горова, CEO MOЗGI GROUP.

В описі під кожним відео ми розповідаємо всі деталі й залишаємо сторінку благодійного фонду, щоб кожен міг відстежити, куди йдуть гроші, а також зробити приватну пожертву. Ми поділимося новинами про зібрані та перераховані кошти у кінці кварталу.