“БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” з акустикою у Києві зібрали два мільйони гривень для ЗСУ

"БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" з акустикою у Києві зібрали два мільйони гривень для ЗСУ

11 та 12 квітня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграли 2 аншлагові акустичні концерти у Києві у Жовтневому Палаці. Камерна атмосфера при свічах зібрала разом близько чотирьох тисяч фанів. Завдяки цим виступам БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ закамулювали 2 000 000 гривень для допомоги Збройним Силам України. 

У програмі концерту були найкращі хіти: «Без неї ніяк», «ДИМ», «Весь світ», «Зорі запалали», «Вільні люди» – у новому звучанні. Також ексклюзивно для слухачів акустичних концертів гурт виконує пісні, які вже роками не грали наживо – «Най би вже весна», «Хочеш» та «До небес». 

Найбільш емоційний момент відбувся саме під час виконання «Най би вже весна» – глядачі просто не змогли стримати сліз. 

«Ми роками не виконували цю пісню на наших концертах. Це дуже сумний трек, тому, особливо під час повномасштабного вторгнення, мені здається, що треба виконувати більш надихаючі пісні: такі як «Вільні Люди» чи «Героям». Проте люди дуже просили саме «Най би вже весна» і ми вирішили все ж зіграти її, вона просто неймовірно звучить саме у акустичному звучанні. І реакція залу була вражаюча.» – Сергій Танчинець.

Акустичні концерти вже відбулись у Львові та Івано-Франківську, але БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ знайшли чим можна здивувати саме київських слухачів. На біс прозвучала пісня «Хочеш», яку вони не виконували наживо вже декілька років. 

Лише завдяки двом концертам у Києві, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ разом з глядачами вдалось закумулювати 2 000 000 грн на потреби Збройних Сил України, які будуть спрямовані на збір гурту «WOGOНЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» для закупівлі снайперських комплексів та FPV дронів. 

https://www.instagram.com/p/C5x65Gbo4Ze/?igsh=MWFvZDc1MTFmYThxOQ==

Під час концерту також проводився благодійний аукціон. Серед лотів була акустична гітара з підписами всіх учасників гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, книга з підписами командирів полку Азов, а також футболка збірної України з підписами усіх гравців. 100% коштів з аукціонів також будуть направлені на збір.

Нагадаємо, напередодні гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” вперше поїхав у акустичний тур Україною.