Благодійна вечеря з Олександром Пономарьовим, Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим! 2 000 000 гривень зібрали артисти під час минулого благодійного вечора

Благодійна Вечеря з Олександром Пономарьовим,  Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим! 2 000 000 гривень зібрали артисти під час минулого благодійного вечора

11 березня відбудеться Благодійна вечеря за участі зіркових учасників: Олександра Пономарьова, Михайла Хоми (DZIDZIO) та Юрія Горбунова. У програмі вечора — найкращі пісні артистів, серед яких — улюблені хіти та прем’єри, а також благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців. У вартість квитка включена вечеря та welcome drink. Збір гостей о 17:00. 

Ціль благодійного аукціону — збір коштів на дрони та пікапи захисникам під Бахмут та на допомогу внутрішнім переселенцям. 

Як сказав Олександр Пономарьов у відеозапрошенні на концерт:

Заспіваємо і зробимо дуже добру справу для України!”.

Подібна Благодійна Вечеря відбулась в січні. У відео, яке Юрій Горбунов оприлюднив пізніше, він повідомив:

Ми зібрали трошки більше, ніж 50 тисяч доларів на дрон. І так, за кожну копійку, яку ми заробили для наших військових, ми будемо вести звіт”. І показав те, що їм вдалося придбати за ці кошти – найпотужніший дрон, який вже наступного дня відправився в Бахмут, в 57му бригаду. Михайло Хома додав: “А найважливіше, що зібраний він в Україні, ми зібрали та витратили в Україні. І його показники набагато кращі — по батареї, по оптиці, по дальності польоту – краще, ніж в закордонного виробника”.

Ця благодійна вечеря — одна з серії благодійних подій від “Квартал-Концерту” в КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери  заходів — БФ “За Луганщину” та громадська організація “ВПО України”. Захід відбудеться у зручному сучасному  концертно-конгресному залі на 3-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, парковкою на вулиці та на даху будівлі. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери. 

КВЦ “Парковий” — це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття — це велике чисте та світле приміщення,  обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами.  

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

ЩО: Благодійна Вечеря з Олександром Пономарьовим,  Михайлом Хомою та Юрієм Горбуновим.

ДЕ: КВЦ “ПАРКОВИЙ” Паркова дорога, 16-А, 3-й поверх.

КОЛИ: 11 березня 17:00.

Квитки за посиланням