Благодійний фонд Сергія Притули та Міша Крупін презентували пісню для збору донатів

Благодійний фонд Сергія Притули та Міша Крупін презентували пісню для збору донатів

Наразі Фонд Сергія Притули проводить великий збір на FPV-дрони «Рій помсти 24/7». Мета – 130 000 000 гривень на 5000 FPV-дронів: 2500 денних та 2500 нічних. 

В межах цього збору команда фонду вирішила створити пісню з промовистою назвою «Ї*ати русню 24/7». 

Слова написали Сергій Притула та дизайнерка фонду Олександра Вазіанова. Команда шукала виконавця, який зможе зробити цю пісню вірусною і цим допоможе зібрати більше донатів на FPV. Тому звернулися до автора та виконавця Міші Крупіна, відомого своїми русофобними піснями.

«На першу зустріч Міша прийшов одразу з гітарою і, награючи мотиви, запропонував зробити трек в стилі реґі. Домовимося: коли ви десь чуєте цю пісню, вас там просять «задонать на FPV і втопи русню в крові» – киньте донат на Рій помсти 24/7», – каже засновник фонду Сергій Притула.

Продюсерка проекту, комунікаційниця Фонду Притули Наталія Авдєєва розповідає: «З кожним збором у фонді помітили, що креативна складова підвищує мотивацію донатити. Якщо людей мотивують донатити креативні збори і «танець з бубном», то ми будемо танцювати з двома».

Пісня «Їбати русню 24/7» про те, що ворога потрібно знищувати цілодобово. А для цього потрібно більше дронів: денних, дронів з камерою нічного бачення для роботи в сутінках та тепловізійних, якими досвідчені екіпажі працюватимуть в глибоку ніч.

Ця пісня має на меті нагадувати людям, що не важливо де ви знаходитесь зараз, в машині, вдома, йдете в навушниках по вулиці — саме в цей момент вас захищають люди, яким дуже потрібні FPV-дрони на фронті.

«Ці дрони допомагають нашим захисникам звільняти нашу землю. Ці дрони вбивають наших ворогів. І забезпечення наших військових FPV-дронами – вкрай важливий внесок у цій війні, який може зробити кожен з нас. Слухайте цей трек та донатьте на FPV, до самої перемоги», – наголошує виконавець Міша Крупін.

Це вже третій збір фонду на FPV-дрони. Перший «Рій помсти» на 50 млн грн, 2 тис дронів тривав у вересні-грудні 2023, а «Рій помсти 2.0» на 100 млн грн і 5 тис FPV – у грудні 2023 – лютому 2024.

Відео на пісню «Їбати русню 24/7»:

Слухати пісню можна за посиланням.

Донатити:

mono

Приват

Інші рахунки

Карта: 5168 7420 6353 7207