BONA підхоплює дух українців презентацією своєї нової пісні «Спогадом ріки»

BONA підхоплює дух українців презентацією своєї нової пісні «Спогадом ріки»

BONA – молода амбіційна артистка, яка вже своїми піснями полюбилася неабиякій кількості слухачів та готова надалі тішити прихильників своєю творчістю. У попередніх треках BONA показала себе різноманітну: яскраву й сучасну в r&b треці «5 хвилин». Ліричну та чуттєву у «Ти відпусти». А у релізі «Як ти», що виконаний у попстилі, сильну й свідому, та на сьогодні співачка прагне ще більшого. Саме тому народилася важлива для неї пісня, між рядків якої почуємо почуття патріотизму до рідної країни, а також щире бажання підтримати кожну споріднену душу у складний час.

Уже 9 лютого BONA презентує свій новий трек «Спогадом ріки», який абсолютно відрізняється від інших. Він має на меті підхопити дух українців, нагадати вкотре, що незламність наша у крові, та наповнити жовто-блакитні серця мотивацією і вірою у світле, мирне майбутнє. Що може бути більш цінним для артиста, аніж доносити такі меседжі саме через творчість?

Попри те, що зовсім скоро, а саме 24 лютого, українці переживатимуть другу річницю війни з росією, мотиви нового релізу зовсім не про сум, а про те, що все, через що змушена проходити Україна зараз, зовсім скоро залишиться лише у сні, у страшному, жахливому сні. «…Спогадом ріки стануть наші роки…» — його головні слова.

Разом із піснею чекаємо й на кліп від BONA, де зможемо побачити найулюбленіші та найвизначніші місця Києва. Прогуляємося вулицями Хрещатика, побачимо Батьківщину-Мати, не оминемо Скляний міст…

Артистка з новими силами та запалом продовжує підкорювати вершини українського шоубізнесу та наповнювати його скарбницю якісною українською музикою. Її шлях до становлення успішної виконавиці стає все більш цікавим та барвистим, тому завжди з нетерпінням чекаєш, що ж співачка підготувала цього разу.

Болюча та водночас тепла душі прем’єра «Спогадом ріки» незабаром на всіх музичних майданчиках!