BRAINCASE представив comeback хіта “Танець Пінгвіна”

BRAINCASE представив comeback хіта "Танець Пінгвіна"

“Танець пінгвіна” від BRAINCASE – це вдала спроба знову і знову закохуватись у вже знайомий трек. Трохи драйву, трохи речитативу й велика шана до оригіналу — і на виході маємо достойного учасника літнього плейлиста. Нове аранжування та новий текст написав сам автор BRAINCASE. 

Сьогодні українська ідентифікація набирає все більших обертів, тому коли, як не зараз згадувати всіх тих, хто закладав перші цеглини до основ нашої свідомості. 

Робота BRAINCASE — це приємні флешбеки для олдів і драйвовий ритм для всіх, хто почує ці мотиви вперше. 

В пісні також можна почути жіноче соло від вокалістки Софії Шишкіної. Вже з перших нот відчувається ярке звучання літнього вайбу. Софія ідеально передає атмосферу картини. Вона демонструє ніжний жіночий образ.

Також BRAINCASE поділився кліпом на новинку. У кадрі він та інші учасники відео знімались у яскравих образах. Сергій Закурдаєв став режисером кліпу.

“Зйомки пройшли на одному диханні”, – розповідає BRAINCASE. 

Справжнє ім’я виконавця – Павло Стукаленко. Хлопцеві завжди подобалась музика, а його талант почали відзначати ще у школі. Хлопець став відомим, завдяки авторським проектом “Led Braincase” та власними dj сетами, гастролюючи з 2016 року по нічним клубам України.

“Це народження нового мене. Творчість надихає, дає нове життя. Буду вдячний кожному, хто розділить зі мною початок мого нового творчого шляху. Танцюй, танцюй з нами, пінгвіне…”, – каже BRAINCASE.