DakhaBrakha, Артем Пивоваров, Христина Соловій та Марія Квітка: слухайте саундтреки до мультфільму “Мавка. Лісова пісня” на всіх музичних платформах

DakhaBrakha, Артем Пивоваров, Христина Соловій та Марія Квітка: слухайте саундтреки до мультфільму “Мавка. Лісова пісня” на всіх музичних платформах

Студія Animagrad (FILM.UA Group) представляє першу добірку саундтреків до анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”, до якої увійшли переспіви українських народних співанок, етномузика та сучасні пісні. Композиції у виконанні Артема Пивоварова, Христини Соловій, Марії Квітки та етногурту DakhaBrakha вже доступні на всіх музичних платформах.

З 2 березня “Мавка. Лісова пісня” стартувала в національному прокаті, у центрі сюжету анімаційного фільму — історія любові на противагу обов’язку захистити свій дім. Ще одним фактором, який посилює емоційну складову фільму, є музичний супровід. Він не лише занурює глядача у Всесвіт Мавки, а й слугує частиною сюжету, супроводжує героїв на всьому їхньому шляху.

Творці зібрали частину саундтреків в одному плейлисті, аби глядачі могли опинитися в Мавчиному Лісі, просто увімкнувши обраний трек. Чарівні композиції відтепер доступні на всіх музичних платформах та у соцмережах Apple Music, Spotify, Youtube Music, Deezer, Amazon Music, SoundCloud, Tidal, Itunes, TikTok, Youtube.

До створення пісень долучилась низка талановитих виконавців. Перший Мавчин плейлист складається з п’яти композицій, різних за настроєм та стилем.

Серед них — пісні у виконанні етногурту DakhaBrakha. Спеціально для “Мавки” музиканти адаптували народну пісню “Кроковеє колесо” та давню українську “Веснянку”, якою герої мультфільму зустрічають весну. До створення “Кроковеє колесо” долучився фольклорний мультиінструменталіст Максим Бережнюк, який виконав вже улюблену та знакову для проєкту мелодію сопілки.

Артем Пивоваров та Христина Соловій представили чуттєву пісню “Мова вітру” — у треклисті її можна знайти українською та англійською мовами. Ця композиція лунає у одній із найромантичніших сцен, яка розкриває історію кохання Мавки та Лукаша. 

Також у треклисті можна почути автентичну народну пісню “Гарная” у виконанні Марії Квітки, співачки, переможниці шоу “Голос країни-12”, артистки, етнографині, фольклористки та директорки колишнього Українського Інституту Історії Моди. Її ж ви могли почути в проєкті “Спадок”, який розповідає про вбрання різних географічних регіонів України. Символічно, що в “Мавці” вона звучить у сцені, де головна героїня постає в українському традиційному одязі.

Незабаром творці проєкту презентують другу частину плейлиста, у якому представлять усі музичні теми, створені італійським композитором Даріо Веро. Крім цього, у добірку увійде саундтрек “Пісня лісу” з фінальної сцени мультфільма. Його виконали Христина Соловій, Артем Пивоваров, Олег Фагот Михайлюта, Олег Скрипка, Ніною Матвієнко та Михайла Хома (DZIDZIO). Всі виконавці озвучили персонажів анімаційної стрічки. У плейлисті міститься й англомовна версія композиції.

Генеральним медіапартнером проєкту “Мавка. Лісова пісня” є канал “1+1”. 

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та “Кіноманія”.

Більше новин зі Всесвіту Мавки шукайте на офіційних сторінках анімаційної стрічки в соцмережах — Facebook, Instagram та ТікТок, а також на сайті.