Дантес випустив кліп “Я залишусь молодим”, відзнятий номінанткою Греммі

Дантес випустив кліп "Я залишусь молодим", відзнятий номінанткою Ґреммі

Співак Володимир Дантес представив нову пісню та кліп «Я залишусь молодим». Вона про невідворотність майбутнього та усвідомлення «бути тут і зараз».


Ідея пісні народилась від раптового усвідомлення Володимиром своєї нескінченної молодості, власної енергії та життя. І нова пісня саме про про це – не про високі матерії, а про буквально щоденну рутину. Нормально харчуватись, зважати на власну менталку, займатись спортом, донатити і робити все, щоб бути більш ефективним і постійно в тонусі. Бо інакше, ми загрузнемо у депресії…


«У якийсь момент я зрозумів, що абсолютно перестав бути ефективним чи хоча б радіти життю. Вирішив, що це терміново треба міняти. Зараз є запал по-новому проживати життя – корисно, якісно, бо саме зараз варто об’єднуватись навколо себе і один одного», – каже артист.


Як зазначив Дантес, ще одним натхненням для пісні став Василь Стус: як він все життя боровся, але продовжував бути активним громадським діячем з непохитною позицією, який навіть у в’язниці через листи займався вихованням сина. Він жив, і був надзвичайно сильною людиною.

Кліп до треку «Я залишусь молодим» зняла Таню Муїньо – українська кліпмейкерка та режисерка, лауреатка MTV Video Music Awards та номінантка Grammy.

Ідея кліпу – у роздвоєнні особистості артиста, в якому уживаються дві людини. Одна з них боїться оступитись і робить все “правильно”, канонічно, а інша пускається берега. Тримаємо в голові: кожен з нас зривається, допускається помилок, опускається на дно і має не найчудовіші періоди в житті.
Всередині всіх нас є демони, які часто беруть гору, як, власне, це і сталось з артистом у кліпі. Важливо при цьому дати собі можливість перебути в цьому і повернутись до життя.

Нагадаємо, раніше Володимир Дантес випустив альбом КИТИ.