Дебютний альбом артиста UNAKK

Дебютний альбом артиста UNAKK

«Безодня — ти не знаєш, що чекати, але ти поринаєш туди й знаходиш щось своє. Так би я описав теперішній етап моєї творчості. В альбомі реальні історії, емоції, які я за свої роки встиг пережити. Я ділюсь цим з вами, бо хочу показати, скільки сил вкладається, на перший погляд, у «тупий реп про дівчат», — описує реліз артист.

«Приблизно рік я шукав звучання, яке можна було об’єднати спільною концепцією. боротьба з невизначеністю, практично щоденні записи нових треків, експерименти і в результаті — десять пісень (і відсіяні десятки інших…). Хоч ми й живемо в епоху артистів-одного дня й музики-фастфуду, я хотів зробити щось, що б запало в душу слухачу», — говорить артист. 

«Чи вийшло це в мене? Чи є там щось принципово нове?», — відповідь на ці питання артист залишає слухачам. 

Реліз містить десять пісень. Відповідальний за їх зведення та мастеринг був саме артист.  Переважаючий жанр релізу — треп. Юнак надихався старими проєктами Nav та Metro Boomin, що досить помітно у звучанні композиції.
Цікавий факт, що половина альбому записана саме фристайлом, інша ж — на папірці ручкою.  Класичний треп, хіп-хоп та домішки R&B — усе те, що можна очікувати надалі від артиста.