Дебютний трек молодого артиста Persi — “У пустелі”

Дебютний трек молодого артиста Persi — "У пустелі"

Молодий український співак Persi випустив дебютний трек “У пустелі”. Свою музичну кар’єру співак вирішив розпочати з пристрасної пісні, яка не лише запалить серця, а й заставить їх битися частіше.

Трек “У пустелі” розповідає про закоханість, яка змушує марити людиною. Коли вона ввижається тобі всюди, а її обличчя та погляд закарбовується у пам’яті назавжди. Ця пісня про кохання, яке кожен шукає, а коли знаходить, то воно зводить з глузду:

“Цей потяг до людини одурманює та змушує не помічати нікого, окрім неї”

Співак переконаний, що ці почуття лише посилила війна, адже багато пар зараз перебувають в сотнях кілометрів одне від одного. Та попри відстань, закоханість та пристрасть продовжує жити та палати у їхніх серцях.

“У пустелі” — це дебютний трек нового молодого виконавця Persi. Артист зізнається, що не випадково розпочав свій шлях з пісні “з перчинкою”, адже має на меті бути відвертим зі слухачем та співати лише про те, що сам коли-небудь відчував.

“Я хочу випускати сучасні і якісні українські треки з молодіжним звучанням. Такі, які ставитимуть на повтор, а не слухатимуть лише раз”, — коментує молодий виконавець.

Авторка слів — співачка та сонграйтерка RUMA (Марія Бочковська). Музику та аранжування написав популярний музичний продюсер Антон Крайнов. А ось записом, мастерингом та зведенням займався відомий український саундпродюсер Вадим Лисиця Persi —  співак музичного лейбла FoxLab, який займається просуванням молодих артистів. Лейбл створила студія звукозапису FOXXSTUDIOS.