Денис Філімонов випустив нову пісню «Захисники»

Денис Філімонов випустив нову пісню «Захисники»

Лірична, ніжна, наповнена світла, любові, а разом з тим сили і надії – саме така нова пісня Дениса Філімонова «Захисники».

Пісня сповідь для всіх українців, в ній кожен відчує себе! Зараз чимало людей зазнають горя на землі, в багатьох очах не висихають сльози, безліч душ понівечені стражданнями через лютого ворога. Виконавець словами пісні, ніби молиться всім небесним ангелам, аби нарешті усюди припинився біль, аби стихли сльози і загоїлися рани, ніжна мелодія підкреслює кожну думку і все зливається воєдино. 

Слухач сам обере для себе, про що цей твір для нього: Денис Філімонов пропонує достатньо варіантів. Для когось це однозначно стане гімном незламності українського духу у ці напрочуд нелегкі часи! Комусь це буде щира молитва – допомога пережити те, що болить, що кожного дня бачать очі: підвали, попіл, постріли, суцільне зло. 

Безперечно, будуть й ті, хто відчує рушійну силу, адже неможливо забрати увесь сміх, жагу до волі і життя, неможливо витіснити козацький дух і кров, бо українському роду немає рівних на землі! І нехай знають друзі й недруги – буде жити Україна, поки живі захисники!