DETACH — гучне повернення кумирів рок-сцени!

DETACH — гучне повернення кумирів рок-сцени!

DETACH — гучне повернення кумирів рок-сцени!

Популярний український рок-гурт після більш ніж дворічного затишшя неочікувано вривається в музичний простір із своїм потужним бойовиком “ІНШІ”. За словами самих хлопців це тільки початок і вони планують випустити ще багато музики.

На початку 2020 року DETACH засмутили прихильників новиною про те, що гурт іде у безстрокову творчу відпустку.

Ми розуміли, що творчість та концерти більше не приносить нам кайфу, все стало якимось одноманітним, рутинним, справжній День Сурка, ми хотіли щось змінити, але не знали, що саме. Взяли паузу — і почався ковід, локдауни, музична індустрія просто розсипалась на очах. Влітку 2021 року виступили на головній сцені фестивалю “Файне місто”. Прокайфували, хоч виступали одними з перших — зібрали багато людей. Але все одно кожен вже жив своїм життям — у кого робота, у кого сім’я, не було бажання і сил займатись музикою, адже вона забирала масу енергії і сил. Усі періодично за чимось ностальгували, але ніхто не робив рішучих кроків.

За словами DETACH війна емоційно з’їла їх усіх, гурт хотів кудись викричати всю ненависть, злість, відчай.

У кожного із нас є знайомі з Маріуполю, Ірпеню чи Бучі, ми знаємо їх особисті історії про усі розстріли та катування, які там відбувались. Загалом така музика, як у гурту DETACH, вимагає емоційного напруження і певної люті. І війна нам подарувала це усе сповна. Трек “ІНШІ” був створений дуже швидко — музика написана за декілька днів, а демку не неї я записав максимум за півтори години. Власне трек про Україну, про те, що вона зараз один на один із натовпом зомбі і про те, що ми переможемо, ніяк інакше, — коментує вокаліст гурту.

Лірик-відео створив вокаліст гурту, відомий режисер та режисер пост-продакшну Олексій Веренчик, який працював над відео багатьох українських та закордонних артистів (Макс Барських, Linkin Park, Falling In Reverse, Asking Alexandria, Eminem, Lil Wayne).

Зараз немає сил та можливості зняти дійсно класний кліп, усі ми географічно в різних місцях, тому я його намалював. Відео для мене — не менш важливий спосіб самовираження та самореалізації, ніж музика. Може, навіть якоюсь мірою більше. Я хотів зробити щось чіпляюче, зрозуміле та естетично красиве.

Хлопці кажуть, що це тільки початок і найближчим часом прихильників чекає багато нової музики від DETACH. Уся вона буде україномовною.

Ми всі змінилися і подорослішали. З’явився здоровий патріотизм, якого раніше багато у кого не було. Тепер я точно знаю, що наша країна — мій будинок. Я не хочу нікуди звідси їхати. Раніше в мене зовсім не було бажання співати українською, було б дивно робити це для ротації і квот на радіо. Зараз в мене немає бажання співати будь-якою іншою мовою, — коментує вокаліст.