«Дякуємо за твій неймовірний шлях!»: гурт KARTA SVITU презентує кліп з симфонічним оркестром

«Дякуємо за твій неймовірний шлях!»: гурт KARTA SVITU презентує кліп з симфонічним оркестром

KARTA SVITU оприлюднили пісню «Твій неймовірний шлях», присвячену українським Героям. У відеокліпі гурт у супроводі симфонічного оркестру виконує композицію серед палаючих нот і партитур у великій концертній залі.

«Твій неймовірний шлях» — пісня про шлях людини, яка стає воїном і виконує свою головну місію — захист рідного дому. Ця композиція про вдячність українців за можливість жити, шана всім українським воїнам, які виборюють Свободу на нашій землі. 

У пісні звучать понад 20 музичних інструментів: від скрипок і віолончелі до арфи та литавр. Саме в такому аранжуванні вдалося передати душу цього твору. Робота над піснею тривала майже рік. 

Іван Марунич, KARTA SVITU:

«Коли ми працювали в студії та записували партії інструментів, я зрозумів, що життя людини можна порівняти з нотним станом. Кожна людина пише свою мелодію, іноді бере високу ноту, іноді низьку. Але під час війни ніхто не знає, коли ця музика може перерватися назавжди. Тому в нашому кліпі перед глядачем постають партитури в різному стані: білі, чорні, у польоті і навіть у вогні. Цією піснею ми віддаємо шану всім воїнам, чия життєва мелодія обірвалася передчасно. Але музика їх подвигу буде звучати вічно. Пісню присвячено моєму другу Максиму Мединському, який загинув у боях на Харківщині. А також в його особі всім Героям, які віддали за Україну найцінніше – своє життя».

Зведення і мастеринг пісні відбувався під керівництвом саундпродюсера Віталія Телезина, відомого по роботі з гуртами The Hardkiss та Океан Ельзи. А за відеоряд відповідав молодий український режисер Ілля Михайлусь зі своєю командою.

Нагадаємо, цього року гурт KARTA SVITU став переможцем Національної премії YUNA 2023 у номінації «Пісні незламної України». Першу свою музичну нагороду група отримала за пісню «Пес Патрон», яку полюбили різні покоління українців. Також KARTA SVITU стали гостями фестивалю «Чорноморські Ігри» і зіграли благодійні концерти від Львова до Харківщини і Донеччини. Пісня «Твій неймовірний шлях» віднині є невід’ємною складовою концертної програми гурту.