Дівчата обирають гітару! Історія нової співачки SO

SO- Птаха

SO- Птаха

На березень 2021 року випало чимало прем’єр від ТОП зірок і не менше новинок від #молодих_і_перспективних . Про це детальніше можна прочитати тут.

SO [до речі, не впевнені як правильно вимовляти ім’я співачки – “СО”, “СОУ” чи “ЕСОУ”] вирішила влетіти в український шоу-бізнес “птахою”. Дівчина у своїх музичних проявах дуже щира і можливо навіть не бажає думати про всі можливі складнощі життя дебютанта (ще й в умовах n-го lockdown).

Кожен слухач почує в пісні своє, проведе свою паралель та згадає свою історію. Зйомка кліпу на території Васильківських Карпат дозволила краще розкрити метафори пісні. Тому не просто так трек випускаю в березні, поки ще холодно й зимно. Бо в кожному з нас живе та сама «Птаха», що втомилася чекати. Тож хай летить. І підхоплює на свої крила.

Аналізу чи критики “першій ластівці” SO давати не хотілося б. Робота не є революційно, масовою, хайповою, супер оригінальною чи якоюсь там ще. Загубитись серед навали свіжих робіт та артистів їй буде дуже просто. Але ми бажаємо співачці невтомно працювати над своїми вокалом та подачею, поліпшувати музичний матеріал та знаходити нових слухачів. Добра та “справжності” як у SO явно на ua-сцені невистачає!