Два перших сольних концерти співачки KOLA: як це було

Два перших сольних концерти співачки KOLA: як це було

У Києві відбулись два великих сольних концерти артистки KOLA. Повний солд-аут, презентація першого альбому, улюблені пісні в унісон із залом та енергія, яка пробирає до мурах. 

Глядачі послухали перший альбом співачки “Музичний щоденник ч.1” та хіти, такі як “Чи разом”, “Біля серця”, “Тебе-собі”. Не обійшлось і без сюрпризів — гості в залі почули нове романтичне звучання пісні “Чи разом” у супроводі саксофону, яке KOLA створила спільно з підписницею. Також на концерті пролунали зіркові дуети з YAKTAK, MAMARIKA та Океаном Ельзи. І відбулася прем‘єра дуету KOLA з юною співачкою Vlada K. Реліз пісні вже скоро. 

Два перших сольних концерти співачки KOLA: як це було

“Мої перші сольні концерти в столиці — це неймовірна робота всієї команди. Я дуже довго йшла до того, щоб зібрати своїх людей, які чують і відчувають мою музику. У нас було багато перепон в організації концертів, але я просто щаслива, що це відбулось! І дуже символічно, що мій перший сольний концерт у Києві був у день, коли пісні “Чи разом” виповнився рік. Безмежно дякую моїм друзям-колегам, які розділили сцену зі мною. Дякую кожному, хто прийшов”, — сказала артистка KOLA. 

Вночі перед концертом, як і більшість мешканців столиці, артистка з рідними провели в укритті, ховаючись від вибухів. Але завдяки нашим Збройним силам, нашим Людям-Титанам, попри втому і лють на ворогів, вже ввечері всі мали можливість насолоджуватись неймовріним концертом. 

Два перших сольних концерти співачки KOLA: як це було

Через трагедію, яка сталась вранці 1 червня в День захисту дітей, KOLA вирішила поділити гроші з концерту навпіл. Частину передадуть сім‘ям, які постраждали від ракетних обстрілів, а іншу половину — на пікап для наших військових. 

Ще одним відкриттям концерту став 11-річний талановитий барабанщик Кирило, якого KOLA почула в TikTok і запросила на свій концерт. Спільно вони виконали пісню «Думки дітей». 

Також дуже милим та щемким був момент, коли лірична душа KOLA покликала всіх дітей із зали на сцену та заспівала з ними. 

Підтримати артистку та послухати її перший сольний альбом “Музичний щоденник ч. 1” завітали й звіркові гості: Ірина Горова, Володимир Завадюк, Анна Трінчер, TAYANNA, LAUD, Вася Демчук, Тимур Мірошниченко, Мішель Андраде, Діана Глостер, Маша Кондратенко та інші. 

А також головною і особливою гостею для KOLA на концерті стала її найрідніша людина — мама. Вона спеціально приїхала в Україну за довгий час, щоб підтримати доньку в цей важливий момент, вперше побачити її на великій сцені та разом з усім залом послухати живе виконання улюблених пісень.