«ДВОЙНОЙ РАЙ» — наше враження про кліп та майбутній альбом

«ДВОЙНОЙ РАЙ» — наше враження про кліп та майбутній альбом

«ДВОЙНОЙ РАЙ» — наше враження про кліп та майбутній альбом

Відбулася прем’єра відео лід-синглу «Двойной рай» однойменного альбому Тіни Кароль. Красива фешн-картинка, самоповтори своїх же робіт та відсилання до шпигунської класики кіно.

Варто відзначити образ співачки — блонд та чубчик відносить до ери Тіни 2013-го року. На правду, круто, що голлівудська хвиля та образ ретро діви йде у минуле. З приводу альбому, то звісно, що ми почули його раніше за інших, пишемо свої враження про кожен трек:

✔️ «Двойной Рай» — вайб нульових, яскравий гітарний пасаж, такого у Тіни ще не пам’ятаємо. Однозначно чутно вплив хіта Тоні Брекстон — «Spanish Guitar».
✔️ «Поцелуй на фарт» — чи не найкоротший трек серед студійних пісень Тіни Кароль загалом, пісня тривалістю 1:57. Робота більше схожа на музичну замальовку із дещо незвичним для Тіни треп елементами.
✔️ «Холод» — одразу із вступу відчутний запозичений інструментальний хід із культового російського фільму «Брат». До речі, до творчості режисера фільму, Олексія Балабанова Тіна звертається не вперше. Фраза «Найти своих и успокоиться» — це назва одного із фільмів митця. У цій композиції ми нарешті чуємо слова «secret paradise», яка є своєрідним лейтмотивом платівки.
✔️ «Город» — класичний поп, найрадійніша пісня міні-альбому. Вайб альбому «Красиво» та ери «Тумани» Макса Барських. Воно й не дивно, адже над цією платівкою знову працював Аркадій Алєксандров. У манері виконання — добре звична усім Тіна.

Знову експеримент, знову пошук форм та незвичних рішень, яких від співачки реально чекали. R’n’B, треп, денс-поп — однозначно респект співачці за намагання відійти від класичного уявлення про себе, але платівка відверто тягне на максі-сингл. Не варто гнатися за рекордними трьома платівками на рік, краще ж не кількістю, а якістю. Загалом, за намагання повернутися у аудиторію танцполів — вподобайка.

P.S.: цікаво, що ця робота серед українських фанів обговорюється як “омолодження” Таїсії Повалій у 2003-му із хітом «Серденько». Тоді після тотального перезавантаження, артистка теж повернулася із R’n’B звучанням, навіть зі схожим образом. Однак, тоді у Повалій був крутий україномовний альбом, чого не скажеш про тотально російськомовний трек-лист Тіни Кароль.

Як вам нові віжуал та звучання Тіни? Hot or Not??