“Диско-Фанко Терапія” – це новий трек та відео від гурту “Циферблат”

Диско-Фанко Терапія – це новий трек та відео від гурту "Циферблат"

Зустріч випускників брекфаст клабу з естетичними диско-фанко терапевтами в новому відео гурту “Циферблат“.

Все починається прямолінійно та розслаблено, як чергова вечірня вилазка до бару. Водночас ретро-мотиви натякають на вже майже ностальгію по легкості життя, що рятувала тіло і розум від тиску мегаполісу невтілених мрій.

“Диско-Фанко Терапія” — це три хвилини концентрованого флешфорварду в часи розслабленості, комфорту і нереалістично добрих вечірок, атмосфера яких цілує тебе в щоку з попередньої згоди… Щедро насичена музикою, музика і крапля теплого візуального ескапізму для самовідновлення психіки.

За візуальну передачу настрою треку та насичення додатковими сенсами взялася режисерка кліпу Юлія Литиньска.

“Коли я вперше почула трек, подумала: “даа, ця світла музика без віку”. Мені сподобалися магічні деталі у тексті пісні змішані з реальністю. І я представила як було б круто провести невеличкий конкурс для різних персонажів разом із гуртом. Щоб усі повеселилися, а наприкінці кожен отримав би приз. Ми зараз додаємо більше уваги до деталей, створюємо події з повсякденних дій і це виглядає для мене якось трепетно.

У кліпах не часто приділяється багато часу другорядним персонажам, і мені було цікаво потримати камеру на них трохи довше. Взагалі дивлюся на цей кліп як на відеозвіт після зміни у позавіковому літньому таборі.

Дуже хочеться обійняти всіх людей, кожному та кожній приділити увагу, подарувати подарунок за важку роботу.  Це загалом поширюється і на неймовірну крю групу, які вписалися у кліп”, —коментує Юлія.

Оманливою легкістю і позитивом “Диско-Фанко Терапія” відверто затягує нас в альбом “Перетворення“, який обіцяє здивувати метаморфозами. Альбом побачить світ вже навесні цього року.

Цікавий факт: нова пісня присвячена, зокрема, гурту — 5 Vymir, який хлопці з “Циферблату” вважають одним із найбільш недооцінених в українській музиці.