Дитяче Євробачення-2023 завершилося: яке місце посіла Анастасія Димид від України

Дитяче Євробачення-2023 завершилося: яке місце посіла Анастасія Димид від України

У Ніцці відбувся фінал 21-го пісенного конкурсу «Дитяче Євробачення-2023». За результатами голосування глядачів та журі перемогла представниця Франції – Zoé Clauzure з піснею Cœur.
Представниця України Анастасія Димид з піснею “Квітка” посіла 5 місце. Вона набрала 128 балів.

Конкурс коментував Тімур Мірошниченко — незмінний ведучий та коментатор «Євробачення» в Україні.

Переможця «Дитячого Євробачення-2023» визначили за результатами голосування глядачів (50%) та журі 16 країн-учасників (50%). Глядацьке голосування відбувалося онлайн у два етапи на сайті JESC.TV. Воно стартувало о 21:00 24 листопада і тимчасово припинилося перед початком шоу 26 листопада. Згодом, коли всі 16 країн-учасників конкурсу виконали свої пісні, голосування відкрилося ще на 15 хвилин.

За правилами конкурсу, українці мали можливість проголосувати за свою представницю. Відповідно до правил дитячого пісенного конкурсу, до складу Національного журі України увійшли п’ять представників: троє дорослих та двоє дітей.

Трьох дорослих кандидатів цьогоріч обирали в мобільному застосунку Дія. Найбільше голосів від українців отримали Alyosha, Тоня Матвієнко та Юрій Ткач. Зі свого боку Суспільне призначило двох представників від дітей: Анастасію Белібову та Артема Котенка, фіналістів цьогорічного Нацвідбору на «Дитяче Євробачення. Зазначимо, що у попередні роки імена членів Національного журі від країн-учасниць не розкривалися.