Джамала представила кавер на трек Frozen Мадонни для Spotify Singles

Джамала представила кавер на трек Frozen Мадонни для Spotify Singles

Українська  співачка Джамала випустила одразу два нових треки у межах проєкту Spotify Singles. Треки записували в Spotify Studios у Лос-Анджелесі.

Один з треків – кавер на “Frozen” Мадонни

Чому вона: Ну по-перше, моє дитинство на березі моря асоціюється з «лаіслабоніта». Памʼятаю, влітку мию посуд в нашому кафе в кінці робочого дня. Аж раптом в «Лагуні»: “Last night I dreamt of San Pedro…”. Ми з Евеліною кидаємо все і біжимо танцювати😂 Далі була “Secret”, “Music” і “Frozen”. Саме остання з таким автентичним бриджем запала мені в душу. А головне – зараз мені дуже резонують слова пісні. Ця співачка завжди виступала за рівноправ’я і дуже підтримує Україну в наш час боротьби. Саме тому я обрала пісню Мадонни “Frozen”. І в її день народження хочу привітати, підтримати її та подякувати. Буду дуже сподіватися, що якщо вона почує, їй сподобається. Я вклала багато любові і душі цей трек. Разом із Spotify презентую вам Spotify Singles”, –  коментує вибір пісні Джамала.

Білборд з Spotify Singles з Джамалою також з’явиться на Times Squere у Нью-Йорку, США.

До слова, у березні цього року Джамала стала першою амбасадоркою Spotify Equals, який спрямований через музику піднімати тему рівності та прав жінок. Очоливши плей-лист з піснею “Take me to a place”, вона стала певною мірою обличчям всіх українських жінок, які стали прикладом сміливості для всього світу.

Пізніше артистку запросили в головний офіс у Мілані, де відбулося знайомство з різними департаментами Spotify різних країн: Польщі, Туреччини, Іспанії тощо. У цей момент вона вже отримала пропозицію взяти участь в Spotify Singles за підтримки Universal Poland.