«Джамала уникає прямих контактів», — Ігор Тарнопольський про розрив з Джамалою

Говорить експродюсер: ексклюзивні коментарі Ігора Тарнопольского про скандал з Джамалою

Говорить експродюсер: ексклюзивні коментарі Ігора Тарнопольского про скандал з Джамалою

Ситуація із YouTube-каналом Джамали з кожним днем набуває все більшого розголосу. Поставити питання, які нас цікавлять, тепер вже експродюсеру співачки Ігорю Тарнопольскому. Отож, далі його офіційні коментарі:

Контракт із Джамалою офіційно розірвано?
Нам нічого розривати, адже продюсерського контракту і не було. З першого та до останнього дня співпраці наші відносини були побудовані на довірі й розумінні.

Чому питання з правами на YouTube виникли саме зараз?
З огляду на зміни в наших з артисткою відносинах ми провели аудит усього каталогу. Упевнений, що будь-який новий правовласник, як і ми, хоче мати порядок у справах.

Відео на YouTube-каналі співачки зникає саме у момент припинення співпраці. Це збіг обставин?
Відео тимчасово недоступні для перегляду, але ми робимо все можливе, щоб це виправити. На жаль, на адресу Enjoy надійшло багато критики. Маніпуляції фактами й напади щодо моєї персони вважаю необґрунтованими.

Чому питання верифікації стало вкрай важливим лише зараз? Чи виникали такі проблеми раніше?
Подібні питання постійно виникають і вирішуються представниками лейблу по мірі формування каталогу. Як я вже говорив, причинами внутрішнього аудиту стали зміна статусу в наших відносинах «артист-продюсер» і потенційна передача каталогу.

Хто саме “закрив” відео на YouTube та чому про це не знала співачка?
За управління YouTube-каналом відповідає лейбл-менеджер Enjoy! Верифікація – це рутинний процес, який не потребує жодного попереднього узгодження з артистом. Ми вдячні фанам артистки, що вони звернули увагу на зникнення деяких відео з каналу співачки, та намагаємося прискорити цей процес.

Отже, виходить, що пісні Джамали будуть зняті й зі стрімінг-сервісів? Якому лейблу передаються права? Чи узгоджене це питання?
Ні, весь каталог залишається на стрімінг-сервісах у повному обсязі. Рішення про передачу прав іншому правовласнику ще не прийнято. Джамала уникає прямих контактів з цього питання.

Нагадуємо, що нещодавно Джамала виставляла в сторіз інформацію про те, що вона не має ключів до свого каналу та намагається з командою повернути доступ до нього. Це єдиний коментар співачки на цю тему. Від більш розгорнутих коментарів співачка відмовляється.

Переклад Юрій Пеоні