ЕКСКЛЮЗИВ ВІД MUZVAR: імена учасників Національного відбору на Євробачення-2022

ЕКСКЛЮЗИВ ВІД MUZVAR: імена учасників Національного відбору на Євробачення-2022

ЕКСКЛЮЗИВ ВІД MUZVAR: імена учасників Національного відбору на Євробачення-2022

Цьогоріч відбір на Євробачення обіцяє здивувати новим форматом та, як завжди, новими обличчями. MUZVAR зібрав для вас інсайдерську та підтверджену інформацію про тих, хто вже подав та буде подавати заявку на Нацвідбір-2022. Хто зна, можливо у цьому переліку майбутні фіналісти.

🔥 Wellboy
🔥 ROXOLANA
🔥 hurtom
🔥 GORIM!
🔥 Cloudless
🔥 Michael Soul
🔥 LAURA MARTI
🔥 SOWA
🔥 ТОНКА
🔥 Nazar YA
🔥 Софія Іванько
🔥 Софія Шанті
🔥 Eria
🔥 IDXO
🔥 Uliana Royce
🔥 Alina Pash

Цікавим фактом є те, що UA: Суспільне продовжує традицію СТБ і деяких артистів оргкомітет відбору запросив особисто. Наприклад, за інформацію наших інсайдерів, таким чином були запрошені Анна Трінчер та LAUD. Відомо, що солодкоголоса поп принцеса відмовилася, а от досвідчений євро-відборець LAUD ще думає.

З потенційними учасниками вже проводиться перевірка з приводу участі/виступів у Росії, Білорусі, на окупованих територіях, тому дуже сподіваємося на відсутність неприємних сюрпризів та інформаційних знахідок після оголошення фіналістів.

Детальніше про потенційних учасників НацВідбору:

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”

Wellboy
Ще у листопаді ексклюзивно для MUZVAR Антон підтвердив свої євро-наміри. Подейкують, що пісня буде продовжувати сільську тематитику та романтику. Робота над фінальним звучанням треку ще кипить. Впевнені, у лютому побачимо артиста у прямому ефірі Відбору.

Співачка ROXOLANA записала пісню жестовою мовою

ROXOLANA
Ексклюзивно для MUZVAR прогресивна артистка поділилася, що вже 21-го січня презентує сингл «Girlzzzz». Це весела пісенька, яка була написана випадково на саундчеці. До аранжування команда артистки підійшли надсерйозно та створила ледь не 20 версій. Все ж дещо залишається незмінне – це поєднання поп-музики та етно, незмінна фішка Рокси.

Інді-рок гурт hurtom представив дебютний міні-альбом «Собор»

hurtom
Для змагання у відбірковому турі хлопці відправили однойменний лід-сингл свого нещодавнього ЕР «Собор». Проникливий вокал та хороша лірика — слухайте тут.

Про конкурси, перший трек і Євробачення, — велике інтерв’ю GORIM!

GORIM!
Молодий та харизматичний Віктор Нікіфоров презентує сингл «Neverending». Чекаємо щось у стилі «Біг», має бути пушка!

Michael Soul повертається з новим синглом «Heartbreaker PLATINUM»

Michael Soul
Білоруський виконавець із посвідкою на проживання в Україні готує на розсуд журі одразу три пісні. Одна з пісень дуже євроформатна.

LAURA MARTI

LAURA MARTI
Одна з небагатьох артисток, яка писала пісню саме під конкурс і вже опублікувала її. «Незалежна» — це пісня про Україну, з елементами етніки. Цікаво, що над піснею працював і сопілкар гурту KAZKA – Дмитро Мазуряк.

SOWA

SOWA
Молода та чарівна співачка зробила пісню за 7 днів. «Free Love» — це маніфест про вільне кохання і життя, яке потрібно проживати насамперед для себе. Melovin надихнув?

Прем'єра від Masterskaya - «Танцюй зі мною» гурту «Тонка»

ТОНКА
Ексклюзивно для MUZVAR підтвердили свою участь. Воно й не дивно, майже кожного року «Мастерская» Дорна когось відряджає штурмувати нацвідбір. Нам особисто дуже б хотілось бачити команду ТОНКА на Відборі.

nazar ya

Nazar YA
Співак давно мріє про участь у Відборі. Цього року вирішив одразу іти з двома піснями, що мають, на його думку, “хукові приспіви і класні танцювальні програші”. Пісні хоч і не писалися спеціально під конкурс, але наразі ще доробляються.

Нова танцювальна пісня гурту Cloudless: повернення до часів Євробачення

Cloudless
Склад гурту змінювався декілька разів (після участі у минулому НацВідборі). Але зараз до колективу повернувся вокаліст Юрій Каналош. І за чутками він давно мріє вийти на сцену Євробачення. Хлопці підтвердили свою участь. Презентація пісні відбудеться через декілька тижнів.

софія іванько

Софія Іванько
Молода виконавиця, яка представляла Україну на Дитячому Євробаченні-2019, у своєму Instagram підтвердила, що свій новий трек Casino подала на Нацвідбір-2022. Ця пісня випущена під ім’ям Sophy Ivy, що вирогідніше за все є псевдонімом співачки саме для англомовної творчості.

Eria

Eria
Співачка протягом року розповіла, що буде подавати заявку на Нацвідбір-2022 і своє слово дотримала. На її сторінках у соцмережах вже з’явився тизер конкурсної композицію MAVKA. Прем’єра незабаром.

IDXO Три забуті демки

IDXO
Ексклюзивно для MUZVAR підтвердив свою участь. Підкорює відбірковий тур із танцювальним треком «CBY».

Alina Pash та Pahatam показали НОРОВ та справжній український R'n'B

Alina Pash
Участь Аліни — суцільна загадка, яку сама виконавиця нам розповісти відмовилась. Однак, декілька наших інсайдерів натякнули на її участь у Відборі. Кажуть, що Аліна має дууууже цікавий матерал.

До речі, молода співачка ZELENOOKA, яка неодноразово заявляла про бажання проявити свої сили на відборі зазначила, що не подала заявку. А інший молодий та перспективний — Art Demur подав заявку одразу у двох країнах: Україні та Сан-Маріно. Наразі співак вже пройшов перший етап відбору у державі-крихітці та чекає на наступні етапи. На сцені українського НацВідбору ми його не побачимо.