«На сцені у нас завжди імпровізація», — KADNAY ексклюзивно розповів про майбутні релізи і шоу «Танці з зірками»

Ексклюзивне інтерв'ю з гуртом «Kadnay» після виступу "Теплий Live"

Ексклюзивне інтерв'ю з гуртом «Kadnay» після виступу "Теплий Live"

Ви вже не вперше граєте цю програму. Як ви думаєте, чому ваша акустика так полюбилася глядачу?
Діма: Насправді, в нас це тільки другий концерт, але, напевне, люди відчувають теплоту, енергію, з якою ми створювали ці аранжування, цю музику. Я думаю, це близько багатьом, вони хочуть розчинитися в особливій атмосфері.
Філіп: Тут взагалі історія більше не про людей, а про нас, бо для нас це музичний розвиток – переробити те, що створювалось давно. Це нові версії, нові рухи. Ми з якого виносимо якісь класні, корисні речі. Насправді чим рідше він, тим і цінніше, тому що під час минулих двох концертів за ці декілька днів, ми думали про «Теплий live», тому що він і більш хвилюючий, і цікавіший, ну не те щоб цікавіший, а більш специфічний та відповідальний. Ми до будь-якої роботи підходимо серйозно, але ось цей концерт був таким…внутрішні кайфулі.

KADNAY - Тёплый Live

Як виникла ідея створення теплого лайву?
Діма: Ми хотіли зробити квартирник, дуже довго хотіли
Денис: Я підбивав хлопців на квартирник, дуже цього хотів.
Діма: Всі мене підбивали, мовляв, ну коли, ну коли, ну коли… І був якраз карантин, і я пам‘ятаю, що нам музично робити було нічого, це точно. Тому ми вирішили спробувати, чому б ні. Одна з перших була Dance Disco Party, вона полилася одразу, і ми просто: глибокий вдих «Вау», просто вдихнули й видихнули в кінці. Потім ми вирішили це все записати максимально своїми силами, хто як вміє, зіграти, придумати, не на професіональній студії, а у себе.
Філіп: Ми випробували свою репетиційну базу, як студію та зрозуміли, що це взагалі цікава історія, яка живе. Там можна багато чого робити, писати і це нас ще більше зблизило та згуртувало. І після виходу відеоробіт та аудіо, нам пощастило, що Caribbean club запропонував зробити цілу програму. Вперше вона відбулася 8 березня цього року.
Денис: Прийняти декорації, всі ці речі, допомогти
Філіп: І при підтримці нашої команди, режисера Олени Коляденко, ми просто реалізували дуже круту та цікаву ідею, яка створена для того, щоб максимально пом’якшити відстань між сценою та глядацьким залом, щоб це все було максимально легко, комфортно у спілкуванні та у рухах.
Діма: Як на кухні

KADNAY - Тёплый Live

Сьогодні досить романтичний вайб і на сцені і в залі. Взагалі, усі ваші пісні з думкою про якусь конкретну людину, і почуттям до неї чи це все абстрактно і не прив‘язано до когось конкретного?
Діма: У мене історія, скоріше, не про конкретну людину. Умовно кажучи, я образився на Віталіка, а він образився на мене за те, що я на нього сказав 10 разів Денис – про це я не напишу пісню. Іноді я сам спеціально вигадую історії, які, може, мною не прожиті, але так навіть цікавіше. Це все одно вкладається твій досвід, ставлення до людей, до власного простору, до музики, до світу. Я скоріше в цьому фантазер.
Філіп: Оскільки мене надихає життя, моє оточення, напевно, в кожній пісні є людина. Ясна річ, я це прикрашаю, знаходжу якісь обороти. Така історія, як в Ремарка, коли він начебто пише про якісь нереальні загадкові події, але він все одно виставляє героя, який дуже символічно схожий на нього – п’є його улюблений напій, або любить тих же жінок, яких любив він. Ось у мене така ж історія. Я можу формувати картинку з різних фарб, кольорів і настрою, але початок буде покладено з життя, зі спілкування, з відносин, з дружби, з того, що навколо мене щодня відбувається.

Якби слово «кохання» можна було описати однією вашою піснею, що б це була за пісня?
Діма: Мене качає сильно «Dance Disco Party», мене мурашить кожен раз, коли я граю, мене прям вбиває ця пісня емоційно, але при цьому я відчуваю любов і на «Empty shades», коли ми граємо її у фіналі. Там зовсім інша любов, емоційно взагалі інша.
Філіп: Для мене «Глибоко в мені», напевно. Перше, що спасло на думку.
Віталік: «Колискова»
Денис: «Lonely» ось прям у саме серце. З найпершого дня, коли ми почали над нею працювати, почали думати, крутити її. Цей момент пошуку і бац- ми граємо її і просто вау. Я зрозумів тоді ще у лютому, що це просто любов. У неї є все.

KADNAY - Тёплый Live

Ви на сцені суцільна експресія та й з рухами під час концертів у вас ніколи проблем не було. В танцях це допомагає, чи бальна програма, то зовсім інше і треба починати з нуля?
Діма: На сцені у нас завжди імпровізація. Я точно знаю, що я відчуваю музику, але як показала практика не зовсім так, як відчувають її інші люди. Для мене важливі зовсім інші акценти, та й аналіз музики у мене цілковито інший, а пластика тіла, яка на сцені, вона ж безформна, продиктована тут і зараз, це не постановка. Адже в проєкті «Танці з зірками» танець укладений в якісь певні рамки – ча-ча-ча, румба, самба. І з цим супер складно, у мене все болить, усі суглоби, ноги, голова, від того що ти вічно думаєш і намагаєшся щось запам’ятати. Це ось як у Віталіка потрібно, щоб кожна рука і нога була окремо, інакше ти не зіграєш на інструменті, так само і в танцях – у тебе все повинно бути незалежним. Колосально складно. Я вважаю все-таки що бальні танці – це спорт.

Який танець ви хотіли б виконати найбільше і чому?
Діма: Я дуже хочу станцювати аргентинське танго і степ з Денисом нашим. Ще можу сказати, що найбільше я боюся танцювати квікстеп і повільний фокстрот.

KADNAY - Тёплый Live

Кого вважаєте найголовнішим конкурентом на паркеті?
Діма: Поки що всіх. Адже я не знаю, хто як танцює насправді і навіть не здогадуюся. Ми поки не стикнулися, я розумію, що всі люди в професії, харизматичні, сміливі, класні і красиві. Хто як себе покаже – поки складно сказати. Це не тільки битва танців, а й битва фан-клубів – теж правда. Який розвиток подій поки взагалі не зрозуміло. Я намагаюся кайфонути і насолодитися кожною хвилиною, яка зараз йде від танців. Тому що мені дійсно щиро подобається танцювати, але для мене ще складно, бо я зазвичай імпровізую сам. Ми не стоїмо з Денисом, або з Філіпом, або з Віталіком в парі, я один ділю свій танцювальний простір. А тут є ще одна людина, з якою треба злитися і спробувати танцювати, ніби ви один організм. А це ще складніше. Поки танці приносять мені біль в моїх суглобах, але насолода просто божевільна.

Коли порадуєте шанувальників новим треком?
Діма: Ось сьогодні ми презентували нову версію «Give me fire». Це пісня, яку ми написали з Філом ще дуууже давно в першому альбомі Kadnay, і тепер ми всі разом з хлопцями її оживили і хочемо теж в форматі Теплого лайву її випустити обов’язково. Ну і відкриємо вам таємницю, ще ми працюємо на студії над одним треком, і це буде фіт з людиною, яка має відношення до музики. Сміється А який це буде фіт дізнаєтеся вже скоро!

Спілкувались: Даша та Настя