Ексучасники “Голос країни” TAKAYA і Yan Yarosh випустили україномовну пісню “Соло”

21 травня відбувся реліз пісні “Соло” ー спільної роботи української співачки TAKAYA і білоруського виконавця Yan Yarosh.

Вокалісти неодноразово планували створити щось спільне. Але, як це часто буває, все вирішив випадок і вимушений переїзд Яна з Білорусі в Україну восени 2020-го. На батьківщині Ян відомий як один з найбільш ротованих молодих артистів, автор пісень, учасник багатьох телевізійних шоу, серед яких українські “Хфактор” і 6-й сезон “Голос країни“. Валерія Садовська, яка виступає під псевдонімом TAKAYA ー фіналістка 5-го сезону шоу «Голос країни», переможниця першого конкурсу від “Фонду розвитку української музики”, композитор і автор пісень, багато з яких ви чули в ефірах радіостанцій України.

ー Вже зараз записано дві дуетних пісні, ー говорить TAKAYA.ー Нам дуже сподобалося створювати разом, але робота триває також і над сольними проєктами. Що з нашої творчості виявиться більш успішним і потрібним – вирішувати тільки слухачам. Вони наші найсуворіші судді!

ー Атмосфера української землі просто змушує творити!ー говорить Ян. ー Відчуваю наповнення енергією, впевнений, вона виллється в безліч відмінних треків.

На питання, чому саме “Соло” була обрана для релізу першої, TAKAYA пояснила: ー Багато слухачів відчують цю пісню, як частину історії зі свого життя. Вона про двох людей, які виснажують один одного. Про залежність від пристрасті і слабкості — коли ніхто не може набратися мужності, щоб розірвати кайдани.