Файне Місто повертає свободу. Повернення легенди!

Файне Місто повертає свободу. Повернення легенди!

Файне Місто повертає свободу. Повернення легенди!

Файне Місто – це не просто музичний фестиваль, це місто в паралельній реальності, в яке раз на рік можна було ввійти крізь магічний портал. Потрапивши сюди, життя сповнене щоденних турбот та одноманітної буденності змінювалось світом відпочинку, розваг та дозвілля. Так було щоразу, допоки світ не захопила пандемія. Людство почало втрачати відчуття свободи.

Файне Місто повертає свободу. Повернення легенди!

Саме тому 28 липня, коли нова світова реальність стала буденністю, Файне Місто знову відкриє ворота у свій світ, щоб кожен знайшов те, що по праву належить йому: свободу і жагу до життя.

Файне Місто – це територія з ознаками, які характерні звичному розумінню міста,  тут є власна архітектура, релігія, закони та органи місцевого самоврядування.

При вході у місто кожен мешканець отримає паспорт Файної Людини, який зможе зареєструвати, звернувшись у місцевий РАГС на фестивалі. Також тут у Пастора можна легалізувати свій сімейний стан незалежно від раси, віросповідання, статі, освіти та кольору волосся.

Єдиним законом, що залишатиметься незмінним на Території Вільних Людей, є Конституція Файного Міста.

Кожен мешканець може вносити свої ідеї, побажання та зауваження щодо організації міста. Для цього треба звернутися у міську Ратушу – головний виконавчий орган в центрі фестивалю, звідки здійснюється управління. До кожної поради та рішення міська Ратуша буде прислухатися та реалізовувати гарні ідеї для покращення якості життя у місті.

Не обійдеться Файне Місто і без міських свят та карнавалів. Протягом фестивалю мешканці відсвяткують День Міста, День Конституції та День Файних Людей.

Сцени та локації фестивалю

За вісім років Файне Місто перетворилось із маленького селища на великий мегаполіс відпочинку, розваг і дозвілля. У 2018-му Файне Місто було розділене на мікрорайони, які щороку доповнюються новими елементами. 

Кожна сцена буде знаходитись у своєму мікрорайоні:  

Main Stage в Старому Місті

Dark Stage в Промзоні, 

Light Stage в Чайна Тауні,

Крім сцен ключовими локаціями є: 

Файний Біч:  Beach Stage, басейни, пляж, лаунж-зона, спорт-зона, атракціони,

Централ Парк: парк затишку та відпочинку  

Площа Ринок: хендмейд-ярмарок та вулична їжа,

Кембрідж: район громадських ініціатив

Беверлі-Хілз: платний кемпінг, 

Сайлент-Хіл: безкоштовний кемпінг. 

Реггі Сцена стане головним фестивальним Храмом, де кожен мешканець зможе зануритись у світ любові, миру і добра.

Окрім вищезазначеного Файні Люди знайдуть на території міста кінотеатр, літературну сцену, лекторії, спортивні розваги, дитячу та ігрову зони, хендмейд-ярмарок, майстер-класи та навіть салон краси.

Файне Місто - це набагато більше, ніж просто низка виступів крутих артистів. В першу чергу це незабутня атмосфера абсолютної свободи, передчуття пригод, натхнення та шаленого відриву. Емоційний заряд, який отримують відвідувачі, залишається з ними на цілий рік. Потрапивши хоч раз на Територію Вільних Людей, ви вже ніколи не будете такими як раніше. А кожен, хто відвідав Файне Місто, мріє знову сюди повернутись.

Учасники фестивалю

За вісім років існування фестивалю на його сценах виступили такі відомі іноземні гурти як «Powewolf», «Arch Enemy», «The Rasmus», «Oomph!»,  «Guano Apes», «Tarja Turunen», «Kadebostany», «Poets Of The Fall», «Pain», «Eskimo Callboy» та інші. У 2021 році головними хедлайнерами Файного Міста стануть найвідоміші шотландські пірати сучасності «Alestorm» та репкор тріо з США  «Fever 333».
На «Файному Місті» у різні роки також виступали найпопулярніші українські гурти «The Hardkiss», «Бумбокс», «Брати Гадюкіни», «ТНМК», «Друга Ріка», «O.Torvald», «Onuka», «Антитіла», «Скрябін», «Pianoбой», «Димна Суміш» та багато інших.