FIЇNKA & Іван Попович презентували Гуцулянку

 FIЇNKA & Іван Попович презентували Гуцулянку

19 травня відбулась прем’єра нової пісні виконавиці FIЇNKA  та легенди — Івана Поповича.

 FIЇNKA & Іван Попович презентували Гуцулянку

Як зазначає співачка: пісню Івана Поповича на вірші Андрія Демиденка «Гуцулянка» я почула ще в дитинстві. І мені завжди здавалося, шо ця пісня про мене. Особливо рядок «чічко-прехороша» описував мене в дитинстві.

Ця пісня не така популярна,як багато інших хітів Івана Дмитровича. Але одного дня, їдучи в Карпати,слухаючи Поповича, як я то люблю робити – звучить «Гуцулянка» і я  подумала- цікаво, а шо би гуцулянка заспівала тому леґіню,але так правдиво на діалекті. Тоді ж я й вирішила, шо хочу дует з Поповичем. За декілька днів я вже поїхала до нього на концерт в Коломию аби попросити дозвозу зробити кавер і він погодився. Пройшов якийсь рік і ось вона «Гуцулянка» в переспіві Фіїнки.

Довідково: Амбасадорка Гуцульщини FIЇNKA (справжнє ім’я Ірина Вихованець) з дитинства співає, грає на скрипці. У 2019 році створила гумористичний проєкт «Ліжник ТВ», в якому вона є ведучою, режисеркою та сценаристкою. Того ж року дебютувала як співачка FIЇNKA. Її найперший та найвідоміший сингл – «Груба». Вирісши автентичною гуцулкою, Ірина популяризує гуцульський колорит, елементи місцевої говірки, використовує діалект у мові творів та гумористичних скетчів на «Ліжник ТВ».

Нова пісня доступна на всіх цифрових майданчиках.