Фіналістка Національного Відбору на Євробачення українізувала Avril Lavigne

Cпівачка ERIA, вона ж Ірина Бояркіна (вона ж у 2018 році VILNA) зробила спробу вбити двох зайців – і про себе нагадати, і нову стару пісню всім заспівати. Світовий суперхіт Avril Lavigne “When You’re Gone” отримав український текст і став “більш романтичнішим”.

Звичайно, кавер ERIA вирішила презентувати шанувальникам у найзавантаженіший ліричними релізами період – переддень свята всіх закоханих ??‍♂️.

"Бажаю всім кохати і бути коханими, нехай ваші почуття завжди будуть взаємними, щирими і несуть світло та тепло. Сподіваюсь, моя інтерпретація хіта Авріл Лавін припаде вам до душі. Буду вдячна за відгуки з вашими враженнями❤️", - коментує ERIA.

Ми особисто знайомі з артисткою – вона неймовірно класна та світла людина! Але маленьке побажання від нас: Ірино, співайте власні пісні, вони у вас завжди вдалі… а кавери нехай дістаються іншим.

Нагадаємо, ERIA стала фіналісткою проєкту “Х-Фактор”, національного відбору на Євробачення-2018 та бере участь у новому, 11-му сезоні шоу “Голос країни. Перезавантаження”.