Фіолет присвятили відео жінкам з передової

Фіолет присвятили відео жінкам з передової

Гурт Фіолет до Дня захисників і захисниць України випустив кліп “Дівчисько”. В головних ролях відзнялися відомі українські актори Антоніна Хижняк (Мотря із серіалу «Спіймати Кайдаша») та Олександр Боднар (майор Гайворон в серіалі “Слід”).

Презентація пісні “Дівчисько” була запланована на початок березня, але події кінця лютого все змінили. За цей час гурт багато чого переосмислив, з’явилась ідея кліпу та сам кліп, який вирішено було видати 14 жовтня і присвятити захисникам і захисницям.

Режисерка відео — Вікторія Квітка, також відома як фотографиня гурту “Океан Ельзи”. Головні ролі виконали відомі українські актори Антоніна Хижняк та Олександр Боднар, які і в реальному житті є парою.

Фіолет присвятили відео жінкам з передової

Після 24-го лютого багато українців пережило трансформацію. Ті, хто ще вчора виходив на сцену чи займався улюбленим ремеслом, були вимушені взяти до рук зброю чи поповнити ряди волонтерів, і стати на захист України. Власне, героїня кліпу “Дівчисько”, яку грає Антоніна Хижняк, переживає такий процес змін — змінюється її мислення, гардероб, життєві плани та покликання.

Я давно захоплююсь творчістю Фіолет, і  не один рік думала про те, що хотілось би знятись у них в кліпі. І ось це сталось! Більше того, ми знялись разом із моїм хлопцем Сашком. Це була наша перша спільна зйомка за 8 місяців, ми страшенно скучили за цим процесом, тому я дуже вдячна Сергію (ред. – фронтмен гурту Фіолет) за таку пропозицію. І взагалі дуже рада за всіх митців, які продовжують творити у такий складний час! — коментує Антоніна.

Фіолет присвятили відео жінкам з передовоїФіолет присвятили відео жінкам з передової

Фронтмен гурту, відомий письменник та засновник всеукраїнського фестивалю “Бандерштат”, Сергій Колос Мартинюк розказує про ідею кліпу:

Наша війна вчергове спростувала поширений століттями стереотип про так звану «слабшу половину». Натомість, українські жінки на передовій — розвідниці, снайперки, військові медики. Українські жінки — одна з основ волонтерського руху. Нічого такого, що би свідчило про тендітних, беззахисних створінь. Серед моїх знайомих є дівчата, які зробили свій вибір на користь війни, і я не можу не захоплюватися їхньою мужністю та готовністю до самопожертви. Цього року я став батьком, моїй доньці Єві Сергіївні ще немає і півроку, от вона — дійсно поки що тендітна і беззахисна. Але я впевнений, що ця дівчинка виросте дуже сильною жінкою!